cafekaala | توزیع 200 بسته کمک مومنانه و 2 هزار پرس اطعام‌دهی در ساری | کافه کالا

cafekaala | توزیع 200 بسته کمک مومنانه و 2 هزار پرس اطعام‌دهی در ساری


cafekaala | توزیع 200 بسته کمک مومنانه و 2 هزار پرس اطعام‌دهی در ساری

به نقل از فارس نیوز


فرمانده حوزه علی ابن ابیطالب (ع) ساری گفت: توزیع 5 جهیزیه کامل، 200 سبد کامل و 2 هزار پرس غذا در اطعام حسینی از برنامه‌های اربعین حسینی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، تیمور نادری عصر امروز در آیین تجلیل از نفرات برتر کنکور سراسری و کارشناسی ارشد محله سروینه‌باغ که در مسجد حسینیه ابوالفضل (ع) ساری برگزار شد، با تقدیر از تلاش این دانش‌آموزان، اظهار کرد: زحمات و تلاش‌های این افراد قابل تقدیر است.

blank

 

وی به مهربانی و همدلی این روزهای مردم کشور اشاره کرد و افزود: این روزها همه برای گرفتن دست نیازمندان درحال پیشی گرفتن از یکدیگر هستند که از اهمیت بسزایی برخوردار است.

 

فرمانده حوزه علی ابن ابیطالب (ع) ساری در ارتباط با برنامه‌های به مناسبت اربعین و بحث کمک‌های مومنانه، اضافه کرد: توزیع پنج جهیزیه کامل، 200 سبد کامل و 2 هزار پرس غذا در اطعام حسینی از برنامه‌ها محسوب می‌شود.

blank

 

به گزارش فارس، در این مراسم از هانیه ایمانی  رتبه ٣٨٨ کارشناسی رشته ریاضی و فیزیک، فاطمه زهرا ایمانی رتبه۲۲۹ رشته علوم انسانی، خدیجه محمودی مهر، رتبه۸۰۰  رشته علوم انسانی، مهدیه روحی رتبه ۹۹۱ رشته علوم انسانی و جابر روحی با کسب رتبه 137 کارشناسی ارشد رشته علوم ریاضی تقدیر شد.

گفتنی است، همچنین وصت‌نامه دانشجوی شهید نورعلی عالی نژاد در این مراسم قرائت شد.

انتهای پیام/86034/ع


cafekaala | توزیع 200 بسته کمک مومنانه و 2 هزار پرس اطعام‌دهی در ساری

ممکن است شما دوست داشته باشید