بررسی بازی ها

کافه کالا – بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)

کافه کالا – بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)
2 minutes
کافه کالا - بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/69fe867ae346fbe3a176bd89ec355a678d80b42f_1621421461.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ
۱۲ ۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۹٪
۱۰,۸۹۰,۰۰۰ تومان
۱۰.۸۹میلیون تومان
کافه کالا - بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/7e68ef12c57aa311bc3761de3fed9081b379bd37_1605619774.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
۱۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۱۱.۴۰میلیون تومان
کافه کالا - بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0e7e1c48e3c744bdfe5149ed0ecacbff588676c0_1607944370.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ
۷.۹ ۷,۹۰۰,۰۰۰
۶٪
۷,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۷.۴۵میلیون تومان
کافه کالا - بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/9de4f852614065e9bdf90a0232b17c4b0e6272d5_1626525602.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

تلویزیون کیو ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 55C715 سایز 55 اینچ

تلویزیون کیو ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 55C715 سایز 55 اینچ
تلویزیون کیو ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 55C715 سایز 55 اینچ
۲۳.۹ ۲۳,۹۰۰,۰۰۰
۲٪
۲۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۲۳.۵۰میلیون تومان

بازار گیمینگ ایران هر ساله شاهد انتشار تعدادی از بهترین بازی های ایرانی گوشی است. با بررسی بهترین بازیهای موبایل ایرانی که شامل بازی های اکشن ایرانی گوشی هم می‌شود همراه ما باشید.

همانطور که گفتیم هر سال شاهد منتشر شدن شماری از بهترین بازی های ایرانی گوشی هستیم که از منظرهای مختلف حتی بعضی اوقات با عناوین خارجی برابری می‌کنند. با بررسی بهترین بازیهای موبایل ایرانی پیشرفت این عناوین چه در زمینه جلوه‌های بصری و چه در زمینه گیم پلی و گرافیک را می‌توان قابل تحسین به شما آورد.

به عنوان مثال با نیم نگاهی به بازی های اکشن ایرانی گوشی چه در پلتفرم اندروید و چه در پلتفرم iOS به این امر پی می‌بریم که کیفیت و ارزش این عناوین واقعا ستودنی است. بر همین اساس بر آن شدیم تا در مقاله‌ای که پیش رویتان هست تعدادی از مهمترین عناوین لایق لقب «برترین بازی ایرانی گوشی آیفون» و همچنین لقب «پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید» را با همدیگر مورد بررسی قرار دهیم. همراه مجله اینترنتی کافه کالا بمانید.

در ویدیوی زیر «6 نمونه از بهترین اپلیکیشن و بازی‌های موبایل ایرانی» را تماشا کنید:

بهترین بازی های ایرانی گوشی

در ادامه بهترین بازی های ایرانی مخصوص گوشی را مشاهده کنید:

1- بازی ارباب جنگ

بهترین بازی های ایرانی گوشی / بهترین بازیهای موبایل ایرانی

اولین عنوانی که در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی آنلاین ایرانی موبایل ارباب جنگ است که موفق به کسب جایزه بهترین بازی ژانر اکشن به همراه بهترین دستاورد فنی از هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران شده است. در بازی ارباب جنگ که جزو بهترین بازیهای موبایل ایرانی محسوب می‌شود کنترل یک اردوگاه مخروبه را به دست می‌گیرید و باید با ساخت و پیشرفت آن لوازم جنگی مورد نیازتان (همانند تانک) را تهیه کرده و به رقابت با افراد دیگر بپردازید.

طراحی جلوه‌های بصری این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید قابل قبول و گیم‌پلی آن نیز تنوع خوبی دارد. در بازی ارباب جنگ که جزو برترین بازی های اکشن ایرانی گوشی محسوب می‌شود بیش از 60 نوع تیر متنوع وجود دارند که دامنه‌شان از تیروکمان ساده تا بمب اتمی فرق می‌کند. برای دانلود بازی ایرانی اندروید رایگان ارباب جنگ می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

دانلود بازی موبایل ایرانی ارباب جنگ برای اندروید

دانلود بازی موبایل ایرانی ارباب جنگ برای آیفون

2- بازی موبایل ایرانی هارمونی ‌- نت‌های موسیقی

دومین عنوان فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی که قصد معرفی آن را برای شما داریم بازی هارمونی – نت‌های موسیقی (Harmony: Music Notes) است. این برترین بازی ایرانی گوشی آیفون توسط استودیو InfinityGames ساخته شده و در آن باید با ضربه‌زدن به خانه‌ها برای ایجاد تقارن تلاش کنید. در این بازی موبایلی ایرانی برای گوشی ایفون با زدن هر ضربه یک نت موسیقی پخش خواهد شد و مجموعه این نت‌ها نوعی هماهنگی یا هارمونی موسیقی‌وار ایجاد خواهند کرد که در عین حل پازل موردنظر، از آن لذت خواهید برد. در بازی هارمونی: نت‌های موسیقی که جزو برترین بازی هاي ایرانی مخصوص گوشی موبایل محسوب می‌شود 1000 مرحله متفاوت به همراه موسیقی آرامش‌بخش وجود دارد که می‌توانند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

دانلود بازی موبایل ایرانی هارمونی – نت‌های موسیقی برای اندروید

دانلود بازی موبایل ایرانی هارمونی: نت‌های موسیقی برای iOS

 

3- بازی موبایل ایرانی پاپالند

بازی های موبایل ایرانی با گرافیک بالا / بازی هاي ایرانی مخصوص گوشی موبایل

بازی سومی که در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم یک بازی ایرانی جذاب  به نام «پاپالند» است که با روایت‌داستانی و طراحی بصری متفاوت و گیم‌پلی خوبش گزینه‌ خوبی برای طرفداران بازی‌های متفاوت و منحصربه‌فرد محسوب می‌شود. داستان بازی پاپالند که جزو بهترین بازیهای موبایل ایرانی محسوب می‌شود  با یک نقاشی به وسیله مداد سیاه آغاز می‌شود. به علت قیچی، کاغذ نقاشی به چند قسمت تقسیم شده و هر تکه قسمتی از دنیای «پاپالند» می‌شود.

در همین حین شخصیت‌هایی با نام کله‌ها در دنیای این برترین بازی ایرانی گوشی آیفون ساکن می‌شوند اما حضور بیگانگان سکونتشان را مختل می‌کند. گیم‌پلی بازی موبایل کودکانه ایرانی پاپالند ساده است؛ شما در نقش یک‌سری کله قرار دارید و همواره باید مراقب باشید تا طعمه بیگانه‌ها نشوید. با وجود این می‌توان گفت همین گیم پلی در میان بازی های موبایلی ایرانی لذت ویژه و مخصوص خود را داراست.

دانلود بازی موبایل ایرانی پاپالند برای اندروید

دانلود بازی موبایل ایرانی پاپالند برای iOS

 

4- بازی موبایل ایرانی تخم مرغ

بازی های ایرانی اندروید / بازی جدید موبایل ایرانی

چهارمین عنوان فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی بازی تخم مرغ است که در آن در نقش یک تخم‌ مرغ قرار می‌گیرید و باید از دست روباه‌هایی که می‌خواهند مادر تخم مرغتان را از بین ببرند فرار کنید و در عین حال مادر خود را نجات دهید. در بازی تخم مرغ که جزو بهترین بازیهای موبایل ایرانی محسوب می‌شود گیم‌پلی اصلی‌ترین عاملی است که مخاطبان را جذب می‌کند. گیم‌پلی این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید از نوع پلتفرمر استاندارد محسوب شده و چه از نظر تنوع و چه از منظر درجه سختی در سطح ایده‌آلی قرار دارد. همچنین جا دارد اشاره کنیم که این عنوان از بازی های موبایل ایرانی با گرافیک بالا محسوب می‌شود و طراحی بصری بازی نیز به فراخور موضوع آن متناسب است. سخن پایانی آنکه بازی ساده ولی در عین حال جذاب تخم مرغ را که از بهترین بازی های اندروید ایرانی محسوب می‌شود نباید از دست دهید.

دانلود بازی ایرانی تخم مرغ برای اندروید

 

5- بازی جدید موبایل ایرانی اسپلش تون

در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی عنوان پنجمی که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی ایرانی اسپلش تون است که موفق شده است نامزد بخش مردمی هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایرانی شود. این بازی ویدیویی که جزو بهترین بازیهای موبایل ایرانی است  توسط استودیو بازیسازی سیمرغ طراحی شده است. در این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید باید یک چاقو را به دست گرفته و آن را با نشانه‌گیری قبلی روی موجودات دایره‌ای پرتاب کنید. با پیشروی در مراحل اسپلش تون گیم‌پلی نیز سخت‌تر شده و هدف‌گیری‌هایتان باید درست‌تر از قبل باشند. گیم‌پلی بازی اسپلش تون به شیوه‌ای طراحی شده است که بتواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. علاوه بر این‌ها بازی در بخش افکت‌های صوتی نیز موفق عمل کرده و در کل یک بازی ایده‌آل برای گیمرهای ایرانی محسوب می‌شود.

دانلود بازی ایرانی اسپلش تون برای اندروید

 

6- بازی ایرانی دریفت

بهترین بازی های ایرانی موبایل ایفون / بهترین بازی های گرافیکی ایرانی اندروید

بازی ایرانی ششم فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی بازی مسابقه‌ای دریفت است که با الهام از بازی آسفالت ساخته شده است. مسابقات بازی ایرانی دریفت در محیطی شهری برگزار می‌شوند و باید برای اول شدن با رقبای خود به مسابقه بپردازید. از بخش‌های موجود در بازی دریفت که جزو بهترین بازی های ایرانی گوشی افلاین است می‌توان به بخش «داستانی» و بخش «دوئل مرگ» اشاره کرد. طراحی بصری بازی دریفت که از بهترین بازی های گرافیکی ایرانی اندروید است از نظر واقع‌گرایانه بودن قابل قبول است. از نظر تنوع ماشین‌ها نیز این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید حدود 20 ماشین ایرانی و خارجی دارد که می‌توانید آن‌ها را شخصی‌سازی کنید و یا ارتقا دهید. اگر به بازی‌های مسابقه‌ای همانند بازی آسفالت علاقه‌مند هستید بازی ایرانی دریفت را حتما امتحان کنید.

دانلود بازی ایرانی دریفت برای اندروید

 

7- بازی ایرانی دنده دو کلاسیک

بهترین بازی گوشی ایرانی اکشن / بهترین بازی های اندروید ایرانی

هفتمین عنوانی که در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی اندروید قصد معرفی‌اش را برایتان داریم بازی ایرانی دنده دو کلاسیک است که توسط استودیو ارکا گیمز ساخته و منتشر شده است. گرافیک بازی دنده دو کلاسیک که جزو بهترین بازیهای موبایل ایرانی است عالی است و صداگذاری بازی نیز خوب انجام شده است. در مورد شخصی‌سازی ماشین‌ها هم سازندگان عملکرد قابل قبولی ارائه کرده‌اند و قابلیت شخصی‌سازی ماشین‌های کلاسیک حس‌و‌حال خاصی به بازی داده است. از سوی دیگر گیم‌پلی بازی از جهت‌های مختلف قابل‌قبول است؛ اما جای پیشرفت نیز دارد. به طور کلی بازی دنده دو کلاسیک از جمله عناوینی است که پیشرفت بازی‌های مسابقه‌ای ایرانی را در گوشی‌های هوشمند به نمایش می‌گذارد؛ پیشرفتی که باید ادامه پیدا بکند.

دانلود بازی ایرانی دنده دو کلاسیک برای اندروید

 

8- بازی ایرانی انتقام کرگدن

دانلود بازی های ایرانی اندروید / دانلود بازی ایرانی اندروید رایگان

بازی هشتم فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی عنوانی به اسم انتقام کرگدن است که از جهت‌های مختلف یک بازی سرگرم‌کننده، جذاب و دوست‌داشتنی محسوب می‌شود. در این بازی که جزو برترین بازی های ایرانی اندروید محسوب می‌شود در نقش کرگدنی ظاهر می‌شوید که باید از شکارچی‌ها که به صورت غیرقانونی دوستانتان را شکار می‌کنند انتقام بگیرید. گیم‌پلی این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید جذاب و طراحی بصری آن نیز چشم‌نواز است. شاید تنها نقطه ضعف بازی در این باشد که ‌گیم‌پلی آن پس از مدتی خسته‌کننده می‌شود. با این وجود اگر به بازی‌های ژانر رانر (Runner) علاقه‌مند باشید بازی انتقام کرگدن را حتما امتحان کنید؛ عنوانی که در میان بازی های اکشن ایرانی گوشی و عناوین مشابه دیگر امضای خاص خود را بر جای می‌گذارد.

دانلود بازی ایرانی انتقام کرگدن برای اندروید

 

9- بازی ایرانی آهنگتو

بهترین بازی های آنلاین ایرانی / بهترین بازی های ایرانی گوشی افلاین

عنوان نهمی که در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم بازی ایرانی آهنگتو است که یک بازی متفاوت و خلاقانه با الهام از یک عنوان خارجی به نام Smule ساخته شده است. در این بازی ویدیویی که جزو بهترین بازی های آنلاین ایرانی است و جایزه بهترین بازی سال 97 را از دیدگاه کاربران کافه‌بازار به دست آورده است در حضور یک داور مجازی به خوانندگی خواهید پرداخت و هر چه‌قدر بهتر بخوانید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. البته بازی نقاط ضعف خاص خود را دارد اما جنبه‌های مثبت آن سبب می‌شوند ساعت‌ها با آهنگتو سرگرم شوید و در عین حال به خواندن بپردازید.

دانلود بازی ایرانی آهنگتو برای اندروید

 

10- بازی ایرانی آن سوی باران

بازی زولا موبایل ایرانی / بازی معمایی گوشی ایرانی

دهمین عنوان فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی بازی آن سوی باران است که از جمله خلاقانه‌ترین بازی‌های ایرانی برای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود. این بازی ویدیویی به عنوان یکی از بهترین بازیهای موبایل ایرانی از قابلیت‌های پلتفرم موبایل نهایت استفاده را برده و در سبک پلتفرمر (Platformer) ساخته شده است. شخصیت اصلی این پرطرفدارترین بازی ایرانی اندروید آبان نام دارد و آبان را باید در طی مراحل بازی هدایت کنید و در مواقع لزوم از موانع پرش کنید. در تمامی مراحل بازی، سازه‌های طراحی‌شده محرک‌اند که این مورد به سختی بازی آن سوی باران افزوده است. طراحی بصری بازی معمایی گوشی ایرانی آن سوی باران نیز علاوه بر جذاب بودن حال‌و‌هوای «ایرانی» دارد. بازی آن سوی باران به عنوان یکی از بهترین بازیهای موبایل ایرانی توانست در جشنواره بازی‌های ویدیویی تهران جوایز مختلفی را از آن خود کند.

دانلود بازی ایرانی آن سوی باران برای اندروید

 

11- بازی ایرانی آمیرزا

بازی موبایل کودکانه ایرانی / دانلود بازی موبایل ایرانی

یازدهمین عنوانی که در فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم بازی ایرانی آمیرزا محسوب می‌شود. این برترین بازی ایرانی گوشی آیفون که در آن با کلمات سر و کار دارید موفق شده است گه در سال 1396 عنوان برترین بازی سال را از آن خود بکند. در بازی آمیرزا که جزو بهترین بازی های ایرانی موبایل ایفون محسوب می‌شود در طی 800 مرحله با ساخت کلمات جهت گوناگون با استفاده از حروف دست و پنجه نرم خواهید کرد.

بازی آمیرزا را یک می‌توان یک بازی آموزشی خوب نیز نامید که می‌تواند سبب تقویت حافظه شما شود. اگر به یک بازی موبایلی ایرانی برای گوشی ایفون علاقمند هستید که قادر است مدت‌ها شما را سرگرم کند بازی آمیرزا را از دست ندهید.

دانلود بازی موبایل ایرانی آمیرزا برای اندروید

دانلود بازی موبایل ایرانی آمیرزا برای iOS

 

12- بازی ایرانی پسرخوانده

بازی های موبایلی ایرانی

به عنوان دوازدهمین بازی فهرست بهترین بازی های ایرانی گوشی بازی ایرانی پسرخوانده را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. این برترین بازی ایرانی گوشی آیفون توسط شرکت سازندگان ساخته شده است و از نقاط قوت آن می‌توان به جلوه‌های بصری سرگرم کننده و روایت داستانی نسبتا جذاب اشاره کرد. این بازی که از عناوین لایق لقب بهترین بازی گوشی ایرانی اکشن نیز هست از حضور صداپیشه‌های حرفه‌ای نیز بهره می‌برد. برای دانلود این عنوان که جزو برترین بازی های اکشن ایرانی گوشی است به لینک زیر مراجعه کنید.

 

دانلود بازی ایرانی پسرخوانده برای iOS

دانلود بازی ایرانی پسرخوانده برای اندروید

بهترین بازی های ایرانی گوشی / بهترین بازیهای موبایل ایرانی

در این مطلب تعدادی از بهترین بازی های ایرانی گوشی را برای شما معرفی کردیم و همچنین لینک دانلود بازی های ایرانی اندروید و آیفون را برای شما قرار دادیم. حقیقت امر آن است که در طی سال‌ها عناوین ایرانی باکیفیت بیشتری برای پلتفرم موبایل عرضه می‌شوند و هر از گاهی شاهد عرضه عناوینی نیز هستیم که حداقل از نظر «خلاقیت» با عناوین مختلف خارجی رقابت می‌کنند. امیدواریم این روند ادامه پیدا کرده و همواره شاهد عرضه بازی‌های ایرانی بیشتر و بهتری چه از جنبه کیفیت و چه از نظر خلاقیت باشیم.

نظر شما در مورد فهرست بهترین بازیهای موبایل ایرانی چیست؟ نظرات خود را می‌توانید از طریق بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

کافه کالا - بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083

۱۶,۹۰۰,۰۰۰
٪۱۴
۱۴,۴۹۹,۰۰۰ تومان
کافه کالا - بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل X543MA-GQ1013

۱۶۹۰۰۰۰۰۰
٪۱۴
۵۰.۱۴میلیونتومان
کافه کالا – بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)
2 minutes
کافه کالا - بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2a90baa0345d8eee9c5e19df52d19fc4fdb35a57_1604820233.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 10.4 SM-T505 ظرفیت 32 گیگابایت

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 10.4 SM-T505 ظرفیت 32 گیگابایت
تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 10.4 SM-T505 ظرفیت 32 گیگابایت
۵,۶۸۰,۰۰۰ تومان
کافه کالا - بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/519f68004e41d4023aecc713718076029204b227_1624275670.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 Lite SM-T225 ظرفیت 32 گیگابایت

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 Lite SM-T225 ظرفیت 32 گیگابایت
تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 Lite SM-T225 ظرفیت 32 گیگابایت
۶۸.۵میلیونتومان
کافه کالا - بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/121277336.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تبلت سامسونگ مدل Galaxy TAB S6 Lite ظرفیت 64 گیگابایت

تبلت سامسونگ مدل Galaxy TAB S6 Lite ظرفیت 64 گیگابایت
تبلت سامسونگ مدل Galaxy TAB S6 Lite ظرفیت 64 گیگابایت
۴,۶۵۰,۰۰۰ تومان
کافه کالا - بهترین بازی های ایرانی گوشی | با بهترین بازیهای موبایل ایرانی آشنا شوید (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0b28e99e557920808e9e3500a9c0d7ee811d0f93_1598526567.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تبلت لنوو مدل TAB M8 8505X ظرفیت 32 گیگابایت

تبلت لنوو مدل TAB M8 8505X ظرفیت 32 گیگابایت
تبلت لنوو مدل TAB M8 8505X ظرفیت 32 گیگابایت
۶۵.۴میلیونتومان

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا