cafekaala | آخرین وضعیت کرونا در آذربایجان شرقی/ تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس | کافه کالا

cafekaala | آخرین وضعیت کرونا در آذربایجان شرقی/ تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس

cafekaala | آخرین وضعیت کرونا در آذربایجان شرقی/ تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس

cafekaala | آخرین وضعیت کرونا در آذربایجان شرقی/ تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس

به نقل از فارس نیوز


استاندار آذربایجان شرقی گفت: استان در حال حاضر در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد که امیدواریم با همراهی و همکاری هرچه بیشتر مردم در اجرای محدودیت‌های کرونایی و همچنین رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی به سمت وضعیت آبی و سفید حرکت کنیم.

اندار آذربایجان شرقی:

آموزش و پرورش زیر بنای اصلی توسعه است

استاندار آذربایجان شرقی، مقوله آموزش و پرورش را زیربنای اصلی توسعه دانست و بر ضرورت توجه بیشتر به این موضوع از سوی مسئولان امر تاکید کرد.
دکتر محمدرضا پورمحمدی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که عصر امروز(چهارشنبه) در محل استانداری برگزار شد از تلاش‌های اثربخش اعضای این شورا در پیشبرد برنامه‌های آموزشی استان قدردانی کرد و گفت: حرکت پرشتاب آموزشی و پرورشی در استان به رغم بیماری کرونا متوقف نشده و با جدیت تمام ادامه دارد.

وی آموزش و پرورش را زیربنای اصلی توسعه دانست و ادامه داد: بدون توجه به امر مهم آموزش و پرورش، دستیابی به توسعه همه جانبه و حل بسیاری از مشکلات موجود، امکان پذیر نیست.

وی در بخشی از سخنان خود از عملکرد اداره آموزش و پرورش شهرستان ملکان در تعامل با خیرین و کلنگ زنی 59 باب مدرسه در 50 ماه قدردانی کرد و افزود: فرهنگ تعامل با خیرین برای رفع نیازهای جامعه همچون مدرسه سازی باید به شکل جدی مورد توجه مدیران قرار گیرد.

استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کاهش آمار ابتلا و فوتی های ناشی از بیماری کرونا در استان اظهار کرد: آذربایجان‌شرقی در حال حاضر در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد که امیدواریم با همراهی و همکاری هرچه بیشتر مردم در اجرای محدودیت‌های کرونایی و همچنین رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی به سمت وضعیت آبی و سفید حرکت کنیم.

پورمحمدی در ارتباط با بازگشایی مدارس نیز ابراز کرد: در این زمینه نیز باید با در نظر گرفتن سلامت جسمی دانش آموزان، محتاطانه عمل کنیم و به زودی در سایر جلسات استان در این زمینه تصمیم گیری می‌کنیم.

جعفر پاشایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در این جلسه به بیان بخشی از عملکرد مهم این اداره کل در بخش‌های مختلف پرداخت و ادامه داد: با وجود توقف آموزش حضوری دانش آموزان، روند تحصیل با شیوه‌هایی همچون شبکه شاد، بسته‌های آموزشی و تلویزیون، متوقف نشده است.

در پایان این جلسه لوح قدردانی وزیر آموزش و پرورش از امام جمعه و مسئولان شهرستان ملکان و همچنین مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز توسط استاندار آذربایجان‌شرقی اعطا شد.
 

انتهای پیام/60002


cafekaala | آخرین وضعیت کرونا در آذربایجان شرقی/ تصمیم گیری در مورد بازگشایی مدارس

ممکن است شما دوست داشته باشید