cafekaala | سیمئونه: چلسی با توخل عوض شده است | کافه کالا

cafekaala | سیمئونه: چلسی با توخل عوض شده است

cafekaala | سیمئونه: چلسی با توخل عوض شده است

cafekaala | سیمئونه: چلسی با توخل عوض شده است

خبرورزشی دیگو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید در نشست خبری پیش از بازی امشب (سه‌شنبه) شاگردانش در خانه برابر چلسی در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران گفت: چلسی از زمانی که توماس توخل سرمربی این تیم شده، خیلی تغییر کرده است. توخل مربی است که تیم‌هایش را به خوبی مدیریت می‌کند و به آنها آرایش هجومی می‌دهد. چلسی تیمی قدرتمند با بازیکنان بزرگ است و امسال هم سرمایه‌گذاری‌های مالی خوبی برای خرید بازیکن انجام داد. تنها با دیدن پتانسیل سه دروازه‌بان این تیم می‌توان تشخیص داد که پتانسیل این تیم در چه حدی است. ضمن اینکه مهاجمان این تیم هم توان بازی در هر تیم طراز اول اروپایی را دارند.

سرمربی اتلتیکومادرید افزود: هدف ما کسب پیروزی مقابل رقبای قدرتمندی است که بازیکنانی فوق‌العاده دارند. آنها می‌دانند که رویکرد تاکتیکی ما چیست، اما این باعث نمی‌شود که ما سبک بازی‌مان را تغییر دهیم.

سیمئونه درباره وضعیت لوئیس سوارس برای حضور در این بازی هم تأکید کرد: حضور او در زمین بازی به اعتماد به‌نفس تیم می‌افزاید. سوارس یک گلزن ذاتی است. ناکامی او برای گلزنی خارج از خانه؟ این سؤال را برای بازی برگشت در لندن بپرسید.

تیم‌های فوتبال اتلتیکومادرید و چلسی امشب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در شهر بخارست پایتخت رومانی به مصاف یکدیگر می‌روند. به دلیل محدودیت در سفر شهروندان انگلیسی به سایر کشورها پس از شیوع نوع جدید ویروس کرونا در این کشور، یوفا بخارست را به‌عنوان زمین بی‌طرف برای مصاف این دو تیم انتخاب کرده است.

cafekaala | سیمئونه: چلسی با توخل عوض شده است

ممکن است شما دوست داشته باشید