cafekaala | درباره ابعاد فنی فرهاد مجیدی در مربیگری نظری ندارم

cafekaala | درباره ابعاد فنی فرهاد مجیدی در مربیگری نظری ندارم

cafekaala | درباره ابعاد فنی فرهاد مجیدی در مربیگری نظری ندارم

خبرورزشی – علی موسوی مهاجم شاخص استقلال در دهه ۷۰ است؛ خیلی ها بازی های مسوسی را هعنوز به یاد دارند؛ مهاجمی که در نوک حمله همیشه برای تیمش مفید بازی می کرد. دیدگاه علی موسوی را درباره شرایط امروز استقلال بخوانید:

*شرایط استقلال در دوران محمود فکری آنقدرها هم که از تیم انتقاد می شد بد نبود. از نظر جایگاه در جدول تیم در شرایط خوبی بود هرچند که استقلال بازی های خوبی ارائه نمی داد اما حاشیه ها تیم را تحت تاثیر قرار داد هم کادر فنی و هم بازیکنان به حاشیه ها دامن زدند و اوضاع به هم ریخت و جو نسبتا متشنج شد. هواداران هم راضی نبودند و فشار آنها باعث شد هیات مدیره تصمیم به تغییر بگیرد.

*تنها کسی که می توانست با آمدنش فشار هواداران را روی هیئت مدیره کم کند فرهاد مجیدی بود. فقط محبوبیت فرهاد می توانست تیم را آرام و موقتا هواداران را ساکت کند. به نظر من مجیدی بهترین گزینه بود و هواداران او را انتخاب کردند. با آمدن مجیدی فعلا آرامش به تیم برگشته و حاشیه ها خوابیده اند. امیدوارم مجیدی بتواند برنامه هایش را به بهترین شکل پیاده کند و استقلال به روزهای خوبش برگردد.

*با شناختی که از فرهاد دیده ام او تیم را جمع می کند. مجیدی کاپیتان بوده و حاشیه های تیم را می شناسد و می تواند مدیریت کند. یک نکته مهم هم باید درباره رفتارهای برخی بازیکنان استقلال بگویم. هیات مدیره و مدیریت باید قوانینی را در قرارداد ثبت کنند که بازیکن حق به حاشیه بردن تیم را نداشته باشد. بازیکنی که قرارداد میلیاردی می بندد باید تمام فکر و ذکرش کمک به استقلال باشد نه اینکه فقط فکر گرفتن پولش و سود بردن خودش باشد.

*فرهاد هم بازیکن بزرگ این تیم بوده و محبوبیت زیادی دارد. درباره بعد فنی مربیگری اش فعلا نمی توانیم نظر دهیم. امیدوارم هواداران کمک کنند تا استقلال از این شرایط خارج شود. مجیدی نباید بگذارد بازیکنان یا هر فرد دیگری تیم را به حاشیه ببرند وگرنه استقلال از نظر بازیکنی شرایط خوبی دارد و می تواند موفق شود.

بیشتر بخوانید:
 اشک رقیب فرهاد مجیدی بعد از شکست درآمد

cafekaala | درباره ابعاد فنی فرهاد مجیدی در مربیگری نظری ندارم

ممکن است شما دوست داشته باشید