cafekaala | صدابردار «عشایر» به زندگی خود پایان داد!

cafekaala | صدابردار «عشایر» به زندگی خود پایان داد!

cafekaala | صدابردار «عشایر» به زندگی خود پایان داد!

به نقل از فارس نیوز


«مایکل وولف اسنایدر» صدابردار فیلم سینمایی «عشایر» که در این هفته در ادامه موفقیت‌های خود موفق به کسب جایزه گلدن گلوب شد، در ۳۵ سالگی خودکشی کرد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس به نقل از ورایتی، «مایکل وولف اسنایدر» صدابردار فیلم سینمایی «عشایر» که در این هفته در ادامه موفقیت‌های خود موفق به کسب جایزه گلدن گلوب شد، در ۳۵ سالگی خودکشی کرد.

جسد اسنایدر در ۱ مارس توسط پدرش در آپارتمان کوئینز، نیویورک پیدا شد، زیرا دوستان و خانواده چند روز از او خبری نداشتند.

دیوید، روانپزشک اسنایدر، در ۴ مارس پیامی را در فیس بوک خود نوشت: مایکل هفته گذشته خودکشی کرده بود تا اینکه من روز دوشنبه پس از اینکه جواب تماس‌هایم را نداد، پیگیری کردم و به همراه پدرش به آپارتمانش رفتیم و او را مرده یافتیم. او سالها از افسردگی حاد رنج می‌برد.

وی افزود: این بیماری در اکثر افراد با مرور زمان بهبود می‌یابد. من مطمئنم که برای مایکل دشوار بود که بیشتر سال گذشته را تنها در آپارتمان کوچک خود در کوئینز سپری کرد. از آنجایی که توانسته بود به چندین پروژه مختلف سینمایی بازگردد، در این چند ماه اخیر به خصوص خوشحال و بانشاط به نظر می رسید. او مطمئناً از همه افتخارات فیلم «عشایر» بسیار هیجان زده بود و داستان‌های خوشحال کننده زیادی درباره کار خود در این فیلم و همکارانی خوبی که با آنها وقت گذرانده بود را برای ما تعریف می‌کرد. 

اسنایدر علاوه بر «عشایر» در فیلم «سوارکار» دیگر فیلم موفق «کلوئی ژائو» در سال ۲۰۱۷ همکاری کرده بود.

ژائو در مورد اسنایدر گفت: من انقدر به کار او ایمان داشتم که اصلا سر صحنه هدفون در گوشم نمی‌گذاشتم و همه چیز و گوشهایم را به وولف سپرده بودم و خیالم راحت بود.

«فرانسیس مک دورمند» هنرپیشه اسکار فیلم «عشایر» نیز در مورد اسنایدر گفت: وولف ضربان قلب ما را ضبط می‌کرد، و هر دم و بازدم مارا! او برایم خود «عشایر» بود.

انتهای پیام/


cafekaala | صدابردار «عشایر» به زندگی خود پایان داد!

ممکن است شما دوست داشته باشید