cafekaala | کم رمقی و کوتاهی در انجام وظایف پذیرفتنی نیست

cafekaala | کم رمقی و کوتاهی در انجام وظایف پذیرفتنی نیست

cafekaala | کم رمقی و کوتاهی در انجام وظایف پذیرفتنی نیست

به نقل از فارس نیوز


استاندار آذربایجان‌غربی با انتقاد از کم‌کاری برخی مدیران به جهت قرارگیری در روزهای پایانی فعالیت دولت، گفت: کم رمقی و کوتاهی در وظایف و مسئولیت‌ها به هیچ وجه قابل قبول نیست در حالی‌که گزارشات رسیده حاکی از آن است که برخی مدیران به دلایل مختلف نسبت به انجام فعالیت‌ خود کوتاهی می‌کنند و باید این مدیران تا روز آخر خدمت ادای تکلیف کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، محمدمهدی شهریاری در دومین نشست سراسری فرمانداران که در محل سالن شهید سلیمانی استانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش فرمانداران بر ضرورت حضور در بین مردم به منظور آگاهی از مشکلات و رصد مسائل را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: فرمانداران باید دستاوردهای دولت در سخت‌ترین شرایط سیاسی و اقتصادی را برای مردم بیان کنند تا امید عمومی افزایش یابد.

وی مدیریت به موقع حوادث هر چند کوچک در محیط شهرستانی برای جلوگیری از تبعات احتمالی و فراگیر شدن دامنه حادثه را نیز خواستار شد و گفت: ضروری است ضمن پاسخگویی سریع، شفاف و مستدل به هرگونه انتقاد رسانه‌ای نسبت به تقویت آگاهی عمومی اقدام کنند.

استاندار آذربایجان‌غربی با انتقاد از کم کاری برخی مدیران به جهت روزهای پایانی فعالیت دولت، افزود: کم رمقی و کوتاهی در وظایف و مسئولیت‌ها به هیچ وجه قابل قبول نیست وگزارشات رسیده حاکی از آن است برخی مدیران به دلایل مختلف نسبت به انجام فعالیت‌ها به جهت روزهای پایانی فعالیت دولت کوتاهی می‌کنند و ما مسوولان تا روز آخر موظف به ادای تکلیف قانونی و شرعی خود حتی مصمم‌تر از روز اول هستیم.

شهریاری تصریح کرد: فرمانداران پروژه‌های شاخص و اثربخش شهرستانی که بهره برداری از آنها در روند زندگی مردم تاثیر گذاشته را بیان کنند و از ارائه آمارهای مقایسه دولت تدبیر و امید با دولت قبل نهراسند و به مردم اطلاع دهند.

وی با تاکید بر تقویت وحدت و همدلی، بیان کرد: بیش از هر زمانی به تقویت وحدت و انسجام نیاز داریم و برخی افراد و گروه‌ها با هدف برهم زدن فضای سیاسی استان و شهرستان، در صدد توطئه هستند، بنابراین نباید اجازه داد که وحدت خدشه‌دار شود و امروز زمان بیان دستاوردها، تقویت وحدت و همدلی است.

استاندار آذربایجان‌غربی اعتماد مردم و سرمایه اجتماعی را امری مهم دانست و گفت: نباید بگذاریم رقابت از حالت قانونی خارج شود چرا که باید معیار همه ما قانون باشد.

شهریاری خطاب به فرمانداران، افزود: همان‌طور که در 2 سال گذشته همه ما و شما با تمام توان برای خنثی سازی تحریم‌های هفت ساله و فشارهای سیاسی تلاش کردیم تا اقتصاد با همه کاستی‌ها روی پای خود بایستد، امروز یک مسئولیت مضاعف به عنوان امانتدار داریم به طوری‌که رای مردم و صندوق‌های آرا امانت مردم هستند.

استاندار آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: اینکه عده‌ای به بهانه‌های سیاسی و انتخاباتی دولت را مورد هجمه قرار می‌دهند و منکر دستاوردها شده و بعضا تریبون دشمنان می‌شوند بزرگترین خیانت را به کشور و نظام می‌کنند.

انتهای پیام/


cafekaala | کم رمقی و کوتاهی در انجام وظایف پذیرفتنی نیست

ممکن است شما دوست داشته باشید