cafekaala | گری اسکیل 5 ارز جدید را به لیست خود اضافه کرد

cafekaala | گری اسکیل 5 ارز جدید را به لیست خود اضافه کرد

cafekaala | گری اسکیل 5 ارز جدید را به لیست خود اضافه کرد

شرکت گری اسکیل اینوستمنتس، بزرگ ترین مدیر دارایی های دیجیتال جهان، با ارائه پنج محصول سرمایه گذاری جدید در روز چهارشنبه، در حال ورود به دنیای مالی غیر متمرکز است. هم اکنون سرمایه گذاران و نهادهای سرمایه گذاری می توانند از طریق این شرکت به این محصولات دسترسی داشته باشند. در حال حاضر، شرکت گری اسکیل در مجموع 14 ارز رمزنگاری برای سرمایه گذاری ارائه می دهد.

ارزهای جدید اضافه شده شامل بیسیک اتنشن توکن ، چین لینک، دیسنترالند، فایل کوین و لایو پیر هستند. به دنبال همین خبر، این ارزها شاهد افزایش قیمت بودند و طبق داده های کوین گِکو (CoinGecko)، قیمت لایو پیر در 24 ساعت گذشته بیش از 150 درصد رشد داشته است.

سایر دارایی های گری اسکیل

سایر ارزهایی که شرکت گری اسکیل اینوستمنتس ارائه می دهد شامل بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک، هرایزن، لایت کوین، استلار و زیکش هستند. 

صندوق های تراست جدید گری اسکیل از فهرست محصولات مشابه سایر مدیران دارایی های دیجیتال پیروی می کند که به دنبال هدایت سرمایه نهادهای سرمایه گذاری به بازار داغ دیفای هستند. براساس گزارش ها، این شرکت در اواخر ژانویه درخواست این صندوق های تراست را در ایالت دِلاور ارائه داده بود.

این شرکت همچنین اعلام کرد که در صورت به نتیجه رسیدن سایر درخواست ها، به زودی ممکن است صندوق های تراست برای آوه، مونرو، پولکادات، کازموس و کاردانو را راه اندازی کند.

تا تاریخ 16 مارس، ارزش کل دارایی های تحت مدیریت شرکت گری اسکیل اینوستمنتس 42.9 میلیارد دلار بوده است.

طبق گزارش ها، صندوق های تراست جدید، اولین صندوق های اضافه شده به گری اسکیل پس از سال 2019 هستند. این شرکت بعد از ارزیابی تقاضای این ارزها و تحقیق درباره این پروتکل ها، آنها را به فهرست خود افزوده است.

در حالی که این پنج ارز رمزنگاری اکنون توسط شرکت گری اسکیل پشتیبانی می شوند، اما هنوز استقبال زیادی از آنها نشده است. به گفته مایکل سوننشن، مدیر عامل شرکت گری اسکیل، بیشتر صندوق های تراست این شرکت در طول تاریخ کمی جلوتر از زمان خود بوده اند.

برخی از محصولات شرکت گری اسکیل به صورت عمومی در بازارهای فرابورس از جمله بازار فرابورس مارکتس گروپ (OTCQX) معامله می شوند.آنها شامل، بیت کوین تراست، بیت کوین کش تراست، اتریوم تراست، اتریوم کلاسیک تراست، لایت کوین تراست و دیجیتال لارج کپ فاند هستند.

تاثیر این خبر بر قیمت این ارزها

بعد از اعلام اضافه شدن پنج محصول تراست جدید به شرکت گری اسکیل، قیمت آنها افزایش یافت. این اعلامیه بیشترین تاثیر را بر لایو پیر داشت و  قیمت آن با بیش از 260 درصد رشد از کف 5.53 دلار به بالای سطح 22 دلار افزایش یافت.

قیمت فایل کوین  با 28 درصد افزایش به حدود سطح 89 دلار رسید. قیمت  دیسنترالند به سطح 1.03 دلار افزایش یافت. قیمت بیسیک اتنشن توکن 44 درصد افزایش داشت و به سطح 1.36 دلار رسید.

قیمت چین لینک با 9 درصد رشد به حدود سطح 30 دلار افزایش یافت. قیمت بیت کوین پس از اصلاح از سطح 61000 دلار و کاهش به منطقه 55000 دلار در روزهای گذشته، به سطح های بالاتر بازیابی شد. هم اکنون این ارز در حدود سطح 58900 دلار نوسان می کند. ارزش کل بازار ارز رمزنگاری در حدود 1.8 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 60.8 درصد است.

cafekaala | گری اسکیل 5 ارز جدید را به لیست خود اضافه کرد

ممکن است شما دوست داشته باشید