cafekaala | بروزرسانی جدید کاردانو؛ تولید بلاک ها به استخرها واگذار می شود

cafekaala | بروزرسانی جدید کاردانو؛ تولید بلاک ها به استخرها واگذار می شود

cafekaala | بروزرسانی جدید کاردانو؛ تولید بلاک ها به استخرها واگذار می شود

پس از رویداد کاردانو 360، شرکت IOHK خلاصه ای از نکات مهم را منتشر کرده است. این شرکت علاوه بر نمایش دموی یک صرافی غیرمتمرکز مانند یونی سواپ که در پلوتوس (Plutus) اجرا می شود، تاریخ روز D را تایید کرد.

توسعه دهنده کاردانو اعلام کرد که در 31 مارس 2021 به روزرسانی مهمی برای غیرمتمرکز کردن این شبکه ارائه خواهد شد. از این تاریخ به بعد کنترل کامل تولید بلاک های شبکه اصلی کاردانو بر عهده اپراتورهای استخر سهام خواهد بود و شرکت IOHK دیگر نقشی در تولید بلاک های کاردانو نخواهد داشت. بنابراین، پارامتر “D” (معیاری که غیر متمرکز بودن کاردانو را می سنجد) به صفر کاهش می یابد و کاردانو تبدیل به یک آلت کوین کاملا غیر متمرکز خواهد شد:

تایید روز D. ما فقط یک پیشنهاد به روز رسانی را به بلاک چین کاردانو ارسال کرده ایم و در تاریخ 31 مارس، مسئولیت کامل تولید بلاک را به گردانندگان استخر سهام واگذار خواهیم کرد. از این به بعد این بلاک چین کاملا غیر متمرکز خواهد بود.

کاردانو بیش از 375000 نماینده و 2350 استخر ثبت شده دارد. بلاک چین کاردانو که در سال 2020 به یک پروتکل اجماع مبتنی بر اثبات سهام انتقال یافت، در آخرین دوره خود قبل از این نقطه عطف قرار دارد. چارلز هایسکینسون، مخترع کاردانو اظهار داشت که این یک انتقال عالی و منحصر به فرد خواهد بود.

راه اندازی پلوتوس

در عین حال، IOHK  بیان کرد که بیش از 1200 توسعه دهنده در حال ایجاد اپلیکیشن هایی برای کاردانو هستند و انتظار دارند با “LLVM ” این روند رشد بیشتری داشته باشد. LLVM  قراردادهای هوشمند مستقر در این پلتفرم را “فراگیر” خواهد کرد.

انتظار می رود پلوتوس ( پلتفرم قرارداد هوشمند) در سومین هاردفورک کاردانو به نام آلونزو راه اندازی شود. پلوتوس در ماه های آتی به صورت آزمایشی شروع به کار خواهد کرد و در ماه ژوئن راه اندازی خواهد شد. علاوه بر این، سیلوو پتریسِسکو و جرارد مورونی از یک برنامه مشارکتی سخن گفتند:

استراتژی مشارکت در واقع عنصر مهمی از استراتژی گسترده تر ما و طرحی متمایز برای پلوتوس است. آنچه ما می خواهیم بدست بیاوریم این است که توسعه دهندگان حرفه ای کارهایی را تکمیل کنند که برنامه پیشگام می خواهد در انجام و دستیابی به آنها به ما کمک کند. بنابراین، ما قصد داریم روند تضمین کیفیت و فرایند آزمایش خود را به سمت هارد فورک بعدی به سرعت دنبال کنیم.

چشم انداز کوتاه مدت قیمت کاردانو

بر اساس معیار در سود/ خارج از سود  IntoTheBlock حدود 144000 آدرس 3.9 میلیارد کاردانو را در سطح های بین 1.12 تا 1.16 دلار خریداری کرده اند. بنابراین، قیمت در این منطقه از حمایت قوی برخوردار است.

آدرس های کاردانو

جان ایزیج پیش بینی می کند که اگر این ارز رمزنگاری موفق به بستن شکاف در منطقه اشباع خرید مورد اشاره شود، قیمت آن 21 درصد افزایش خواهد یافت و به سطح 1.35 دلار خواهد رسید. ایزیج اظهار داشت:   

شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از بازیابی از منطقه اشباع فروش، روند صعودی را تقویت کرد. حرکت کاردانو به سمت سطح 1.35 دلار قطعا ادامه دارد.

در حال حاضر، کاردانو در حدود سطح 1.20 معامله می شود. طی هفته های گذشته، این ارز احساس عمومی بازار را دنبال کرده و 8.3 درصد کاهش قیمت داشته است.                                          

cafekaala | بروزرسانی جدید کاردانو؛ تولید بلاک ها به استخرها واگذار می شود

ممکن است شما دوست داشته باشید