فیلم و سریال

کافه کالا – بهترین فیلم ها و سریال های بی تی اس و اکسو (2021)

کافه کالا – بهترین فیلم ها و سریال های بی تی اس و اکسو (2021)[digikala91627595082] [digikala61627677540]

اگر مایل هستید تا با فیلمهای سینمایی اعضای BTS که در آنها حضور داشتند و سریال های بی تی اس آشنا شوید و همچنین از تمام فیلم های سینمایی اعضای اکسو و سریالهایی با بازی EXO که جدیدا اکران شده‌اند مطلع شوید، در ادامه این مقاله همراه با ما باشید.

گروه بی تی اس و گروه اکسو از موفق‌ترین گروه‌های کره ای در سطح بین‌المللی شناخته می‌شوند. در طول سال‌های فعالیت این دو گروه در حوزه موسیقی چندتن از اعضا آنها به حوزه فیلم و سریال کره جنوبی نیز راه پیدا کردند. اکنون در این مقاله از مجله اینترنتی کافه کالا قصد داریم تا به معرفی سریال و فیلمهای سینمایی اعضای BTS و همچنین سریالها و فیلم های سینمایی اعضای اکسو که در آنها حضور داشتند بپردازیم. پیش از آن اگر قصد خواندن بیوگرافی کامل و جامعی از گروه بی تی اس را دارید می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید. همچنین مقاله بیوگرافی اکسو را نیز می‌توانید از اینجا بخوانید. اگر شما نیز از طرفداران این دو گروه هستید در ادامه با معرفی فیلم و سریال های بی تی اس و اکسو همراه ما باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

فیلمهای سینمایی اعضای BTS

1. فیلم سینمایی مستند Burn The Stage
2. فیلم سینمایی مستند Bring The Soul
3. فیلم سینمایی مستند Break The Silence

سریال های بی تی اس

سریال هوارانگ (Hwarang: The Poet Warrior Youth)

فیلم های سینمایی اعضای اکسو

1. فیلم سینمایی سئوندال: مردی که رودخانه می‌فروشد (Seondal: The Man Who Sells the River)
2. فیلم سینمایی سفر یک طرفه (One Way Trip)
3. فیلم سینمایی جزیره (The Island)
4. فیلم سینمایی جعبه (The Box)
5. فیلم سینمایی چرخش بچه‌ها (Swing Kids)
6. فیلم سینمایی مرد گربه‌ای (Catman)
7. فیلم سینمایی من با آنتی فن ازدواج کردم (So I Married An Anti-Fan)
8. فیلم سینمایی فراموش نشدنی / عشق پاک (Unforgettable)

سریالهایی با بازی EXO

1. سریال همسایه بغلی اکسو (Exo Next Door)
2. سریال عاشقان ماه (Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo)
3. سریال مرد پولدار (Rich Man)
4. سریال خاطرات الحمرا (Memories of the Alhambra)
5. سریال شاهزاده 100 روزه من (100 Days My Prince)
6. سریال به آرامی (Andante)
7. سریال حالت چطوره نان (How Are You Bread)
8. سریال مثبت باش (Be Positive)
کلام پایانی
hhhhh

فیلمهای سینمایی اعضای BTS

به طور کلی اعضا بی تی اس تاکنون در هیچ آثار سینمایی به صورت تکی حضور نداشتند و به گفته خودشان فعلا قصد براین دارند تا تمرکز بیشتری در حوزه موسیقی داشته باشند. اما سه مستند سینمایی از این گروه در سینماهای سراسر جهان منتشر شده است که تماشای آنها خالی از لطف نیست. در ادامه این بخش به معرفی مستند فیلمهایی که اعضای بی تی اس بازی کرده اند می‌پردازیم.

1. فیلم سینمایی مستند Burn The Stage

فیلم ها و سریال های اعضای بی تی اس

 • سال ساخت: 2018
 • کارگردان: پارک جون-سو (Park Jun-Soo)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8.8

فیلم مستند Burn The Stage از اولین فیلم های سینمایی اعضای بی تی اس است که در آن به پشت صحنه تور Wings اشاره می‌شود. تور وینگز، دومین تور جهانی گروه بی تی اس در 18 فوریه 2017 (30 بهمن 1395) آغاز شد و پس از شرکت بیش از نیم میلیون طرفدار در 19 کشور جهان در تاریخ 10 دسامبر 2017 (19 آذر 1396) به پایان رسید. این فیلم مستند پیش از آن که در سینماهای جهان به اکران برسد در هشت قسمت از YouTube Red در روزهای مشخص به پخش رسید.

فیلم سینمایی مستند Burn The Stage به طور کلی در 1400 سینما در جهان به اکران رسید و توانست 2 میلیون بازدیدکننده در سراسر جهان را به خود جذب کند که در سری اول نمایش 1.4 میلیون بازدید کننده را در پی داشت و توانست رکورد فیلم مستند گروه One Direction را به عنوان یک مستند موسیقی بشکند.

2. فیلم سینمایی مستند Bring The Soul

فیلم هایی با بازی bts

 • سال ساخت: 2019
 • کارگردان: پارک جون-سو
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8.3

از دیگر فیلمهای سینمایی اعضای BTS می‌توانیم به مستند Bring The Soul اشاره کنیم. در این فیلم اعضا بی تی اس بینندگان را به پشت صحنه می‌برند. آنها در روز بعد از پایان کنسرت‌های لاو یورسلف اروپا، در پشت بامی واقع در پاریس داستان‌های شخصی خودشان را تعریف و اتفاقاتی را که در طی تور لاو یورسلف رخ داد مرور می‌کنند. صداقتی که اعضا گروه در این مستند نشان می‌دهند قطعا شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

تور لاو یورسلف سومین تورجهانی گروه بی تی اس است که از تاریخ 28 آگوست 2018 (6 شهریور 1397) آغاز شد و پس از آن با شرکت بیش از 2 میلیون طرفدار به چهارمین تور جهانی و اولین تور استادیومی گروه بی تی اس با نام  World Tour Love Yourself: Speak Yourself در تاریخ 9 فوریه 2019 (20 بهمن 1397) منتهی شد. مستند Bring The Soul که از فیلمهای سینمایی اعضای BTS محسوب می‌شود در مجموع با بیش از 330 هزار بیننده در کره جنوبی و 2.55 میلیون بیننده در سراسر جهان به اکران خود در 112 کشور پایان داد.

3. فیلم سینمایی مستند Break The Silence

فیلم های سینمایی اعضای بی تی اس

 • سال ساخت: 2020
 • کارگردان: پارک جون-سو
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8.2

مستند Break The Silence از دیگر فیلم هایی با بازی BTS به نوعی دنباله مستند Bring The Soul است. در این مستند شاهد اتفاقاتی که در پشت صحنه تور جهانی و استادیومی World Tour Love Yourself: Speak Yourself رخ داده است خواهید بود. این تور استادیومی سولد اوت شده از تاریخ 4 مه 2019 (14 اردیبهشت 1398) آغاز شد و با شرکت نزدیک به یک میلیون طرفدار در 29 اکتبر 2019 (7 آبان 1398) به پایان رسید. مستند سینمایی Break The Silence در مراسم MTV Movies & Awards 2021 موفق به دریافت جایزه بهترین مستند موسیقی شده است. اگر در مورد شخصیت‌های اعضا گروه و کارهای آنها کنجکاو هستید پیشنهاد می‌کنیم تا تمام مستند فیلمهای سینمایی اعضای BTS را تماشا کنید.

سریال های بی تی اس

سریال هایی که بی تی اس بازی کردند خیلی محدود هستند. تاکنون سریال تاریخی هوارانگ محصول 2016 با بازی کیم تهیونگ (Kim TaeHyung) تنها سریالی از یک عضو بی تی اس است که به طور رسمی در تلویزیون کره به روی آنتن به پخش رسیده است. اگرچه کارگردانان بسیاری خواستار همکاری اعضا بی تی اس در آثارشان هستند، اما همانطور که گفتیم این گروه فعلا تصمیم بر آن دارند تا در حوزه موسیقی تمرکز بیشتری داشته باشد.

سریال هوارانگ (Hwarang: The Poet Warrior Youth)

سریال های بی تی اس

 • سال پخش: 2016
 • ژانر: تاریخی، درام، عاشقانه
 • تعداد قسمت‌ها: 24
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8

داستان سریال تاریخی کره ای هوارانگ از سریال های بی تی اس، حول محور گروهی از نخبه‌گان و نجیب‌زادگان پادشاهی شیلا به‌نام هوارانگ می‌چرخد. آن‎‌ها از تمام ویژگی‌‌ها و مهارت‌های لازم برای دفاع از پادشاهی و خانواده سلطنتی برخوردار هستند. هوارانگ که یکی از محبوب ترین سریال های تاریخی کره ای است شما را به قرن ششم می‌برد و در مورد زندگی جوان‌هایی می‌گوید که در آن زمان با تمرکز بر عشق و دوستی‌شان زندگی خود را گذرانده‌اند.

هوارانگ یک سریال تاریخی کره ای تلفیقی با جزئیات مدرن، عاشقانه، کمدی و گاها اکشن است و به اندازه کافی لحظات شاد و مفرح با شخصیت‌های داستانی‌اش خلق کرده تا شما را سرگرم کند. با این وجود اگر علاقمند به مبارزات پیچیده سیاسی در سریال‌ها هستید شاید تا حدودی ناامید شوید. اما اگر به دنبال سریال هایی که BTS بازی کردند می‌گردید فرصت دیدن این سریال را با بازی کیم تهیونگ عضو گروه بی تی اس از دست ندهید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail

بررسی سریال دنیای متاهلی ؛ داستان و بازیگران + لینک …

نیلوفر قاسمیان17 خرداد 1400 14:00
thumbnail

معرفی سریال وینچنزو (Vincenzo) ؛ دانلود، داستان و بازیگران

فاطمه دارابی25 اردیبهشت 1400 14:00
thumbnail

معرفی سریال قلعه آسمان (SKY Castle) ؛ معضل کنکور در کره جنوبی

نیلوفر قاسمیان24 اردیبهشت 1400 14:00
thumbnail

بررسی فیلم Minari 2020 ؛ تریلر، داستان، بازیگران و نمرات …

مونا جلالی13 اسفند 1399 22:00

فیلم های سینمایی اعضای اکسو

اعضا گروه اکسو نسبتا در فیلم و سریال‌های بیشتری به ایفای نقش پرداخته‌اند و آثار سینمایی بیشتری از آنها موجود است. در این بخش از مقاله آشنایی با فیلم هایی که اعضای گروه اکسو بازی کرده‌اند، به معرفی آثار سینمایی مطرح‌ و جدیدتری از اعضا این گروه می‌پردازیم.

1. فیلم سینمایی سئوندال: مردی که رودخانه می‌فروشد (Seondal: The Man Who Sells the River)

فیلم های سینمایی اعضای اکسو

 • ژانر: تاریخی
 • سال ساخت: 2016
 • کارگردان: پارک دائه-مین (Park Dae-Min)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.6

از فیلم هایی که اعضای گروه اکسو بازی کرده اند می‌توانیم به فیلم سینمایی سئوندال: مردی که رودخانه می‌فروشد با ایفای نقش شیومین اکسو اشاره کنیم. این فیلم بر اساس یک رمان قدیمی در ژانر نقد طنزگونه است و داستان حول محور کیم سئوندال فردی که رودخانه Taedong را می‌فروشد می‌چرخد. کیم سئوندال یک کلاهبردار نابغه است که با بو وون، یک زن بودایی به نام یون و گیون کار می‌کند. این تیم کلاهبرداری در سراسر کشور مشهور هستند. شیومین عضو گروه اکسو در نقش گیون، یکی از نقش‌های مکمل این اثر سینمایی را بازی می‌کند.

2. فیلم سینمایی سفر یک طرفه (One Way Trip)

فیلم های اعضای اکسو

 • ژانر: درام
 • سال ساخت: 2014
 • کارگردان: چویی جانگ-یئول (Choi Jung-yeol)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 4.5

فیلم سینمایی سفر یک طرفه با بازی سوهو یکی دیگر از فیلم های اعضای اکسو بشمار می‌آید. داستان این فیلم درمورد چهار دوست صمیمی است که قبل از اینکه یکی از آنها به خدمت سربازی برود تصمیم می‌گیرند تا به یک سفر بروند. اما آنها درگیر حادثه‌ای می‌شوند که زندگیشان برای همیشه تغییر می‌کند. سوهو عضو گروه اکسو در نقش سانگ وو یکی از نقش‌های اصلی این فیلم را بازی می‌کند.

3. فیلم سینمایی جزیره (The Island)

فیلم هایی که اعضای گروه اکسو بازی کرده اند

 • ژانر: کمدی، درام، فانتزی
 • سال ساخت: 2018
 • کارگردان: هوانگ بو (Huang Bo)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.2

جزیره اولین فیلم لِی (Lay) عضو چینی گروه اکسو با نام کامل ژانگ یی‌شینگ (Zhang Yixing) است که بازخورد خیلی خوبی از جانب بینندگان گرفت و در باکس آفیس بیش از 201 میلیون دلار فروش داشت. داستان این اثر درمورد مسافران یک اتوبوس دریایی است که در یک جزیره گیر افتادند و برای زنده ماندن مجبور می‌شوند تا درکنار یکدیگر بمانند. لِی عضو گروه اکسو در نقش شیائو ژینگ یکی از نقش‌های اصلی را در فیلم سینمایی چینی جزیره ایفا کرده است.

4. فیلم سینمایی جعبه (The Box)

فیلم های سینمایی اعضای اکسو

 • ژانر: درام، موزیکال
 • سال ساخت: 2021
 • کارگردان: یانگ جونگ-وون (Yang Jung-woong)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8.5

چعبه یکی دیگر از فیلم های سینمایی اعضای اکسو است. پارک چانیول در نقش جی هون نقش اصلی این عنوان را برعهده دارد. داستان فیلم سینمایی جعبه حول محور یک خواننده با انگیزه و یک تهیه‌کننده پیشکسوت و موفق در صنعت موسیقی است که سفر موسیقیایی خودشان را در سراسر کشور آغاز می‌کنند.

آنها در این موزیکال Jukebox آثار معروف هنرمندان جهانی چون بیلی آیلیش (Billie Eilish)، کلدپلی (Coldplay)، چت بیکر (Chet Baker)، ماریا کری (Mariah Carey)، فارل ویلیامز (Pharrell Williams) و آهنگ‌های معروف کره ای را اجرا می‌کنند.

5. فیلم سینمایی چرخش بچه‌ها (Swing Kids)

سریال هایی که EXO بازی کردند

 • ژانر: موزیکال، کمدی، درام
 • سال ساخت: 2018
 • کارگردان: کانگ هیونگ چول ( Kang Hyeong-Cheol)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.5

دو کیونگ-سو (Doh Kyung-soo) عضو گروه اکسو که بیشتر با نام هنری D.O شناخته می‌شود، از نقش‌های اصلی فیلم سینمایی Swing Kids است. داستان این فیلم در اردوگاه اسیر جنگی Geoje در طول جنگ سال 1951 کره جنوبی رخ می‌دهد. دو کیونگ سو در این فیلم نقش یک سرباز کره شمالی سرکش به نام رو کی-سو را دارد که علاقمند به تپ دنس می‌شود. تپ دنس یک سبک از رقص است که با کوبیدن کفش‌های مخصوص بر روی زمین صورت می‌گیرد.

6. فیلم سینمایی مرد گربه‌ای (Catman)

فیلم های سینمایی اعضای اکسو

 • ژانر: فانتزی، رمانتیک
 • تاریخ اکران: نامشخص
 • کارگردان: پارک هی-گون (Park Hee-gon)

فیلم سینمایی مرد گربه‌ای محصول مشترک کشور چین و کره جنوبی است. اوه سهون یکی از اعضا گروه اکسو در نقش لیانگ کو یک فرد شیک، با اعتماد به نفس و جذاب است که طلسم جادویی او را به نیمه انسان و نیمه گربه تبدیل کرده است. او پس از گرفتار شدن این طلسم توانایی آن را پیدا می‌کند تا قلب‌های شکسته و ناراحت را التیام دهد. فیلم سینمایی مرد گربه ای قرار بود تا در تاریخ 14 مارس 2021 (24 اسفند 1399) به اکران برسد، اما گزارش شد که تاریخ اکران این فیلم تا تاریخ نامشخصی تغییر کرده است.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail

دانلود سریال کره ای پنت هاوس (Penthouse: War In Life) | فصل اول …

فاطمه دارابی17 مرداد 1400 13:25
thumbnail

بهترین فیلم های کره ای 2021 ؛ از یادآوری تا رفتگران فضایی

فاطمه دارابی29 تیر 1400 22:00
thumbnail

معرفی بهترین مینی سریال های کره ای؛ عاشقانه، درام، …

سید امین حسینی کیا17 تیر 1400 09:00
thumbnail

بهترین سریال های کره ای؛ معرفی 24 عنوان از برترین سریال …

مونا جلالی14 تیر 1400 21:00

7. فیلم سینمایی من با آنتی فن ازدواج کردم (So I Married An Anti-Fan)

فیلم های سینمایی اعضای اکسو

 • ژانر: عاشقانه، موزیکال، کمدی
 • سال ساخت: 2016
 • کارگردان: کیم جائه یانگ (Kim Jae-Young)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6

از دیگر فیلم هایی با بازی گروه اکسو باید به فیلم من با آنتی فن ازدواج کردم اشاره کنیم که پارک چانیول در آن به ایفای نقش پرداخته است. داستان این فیلم حول رابطه عاشقانه یک آیدل به نام هان جون و آنتی‌فن او به نام لی گئون-یانگ می‌چرخد. گئون یانگ خبرنگار یک مجله است و روزی تصمیم می‌گیرد تا برای نوشتن مقاله خبری در مراسم افتتاحیه یک کلاب شرکت کند. در طول مراسم او شاهد رفتار خشونت‌آمیز هان جوون می‌شود.

8. فیلم سینمایی فراموش نشدنی / عشق پاک (Unforgettable)

فیلم هایی که اعضای گروه اکسو بازی کرده اند

 • ژانر: عاشقانه، درام، تراژدی
 • سال ساخت: 2016
 • کارگردان: لی یون-هی (Lee Eun-Hee)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.3

دو کیونگسو عضو گروه اکسو در فیلم سینمایی عشق پاک به ایفای نقش بئوم سیل (Beom-Sill) پرداخته است. داستان این فیلم در سال 2014 روایت می‌شود و از آنجایی آغاز می‌شود که دی‌جی یک برنامه موسیقی رادیویی نامه‌ای از عشق اولش دریافت می‌کند و تمام خاطرات فراموش شده گذشته‌اش برایش یادآوری می‌شود.

سریالهایی با بازی EXO

در این بخش به سریال‌های مطرح‌تری که اعضا اکسو در آنها به ایفای نقش پرداخته‌اند می‌پردازیم.

1. سریال همسایه بغلی اکسو (Exo Next Door)

سریالهایی با بازی EXO

 • سال پخش: 2015
 • ژانر: کمدی، عاشقانه، موزیکال
 • تعداد قسمت‌ها: 16
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.2

اگر یکی از معروف‌ و محبوب‌ترین سریال هایی که EXO بازی کردند را بخواهیم نام ببریم قطعا سریال همسایه بغلی اکسو خواهد بود. این مجموعه اینترنتی تنها در کره جنوبی بیش از 50 میلیون بازدید داشته است. داستان سریال همسایه بغلی اکسو از سریالهایی با بازی EXO، حول محور دختر 23 ساله‌ به شدت خجالتی می‌چرخد. او به طور تصادفی متوجه می‌شود چهار نفر از اعضا اکسو (چانیول، دی او، بکهیون و سهون ) در خانه بغلی آنها زندگی می‌کنند.

2. سریال عاشقان ماه (Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo)

سریالهایی با بازی EXO

 • سال پخش: 2016
 • ژانر: فانتزی، عاشقانه
 • تعداد قسمت‌ها: 20
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8.6

عاشقان ماه از آثار محبوب در بین سریالهایی با بازی EXO بشمار می‌آید. در این سریال بکهیون (Baekhyun) عضو گروه اکسو نقش دهمین شاهزاده به نام وانگ ایون را در کنار بازیگران مطرحی چون آیو (IU) و لی جونگی (Lee Joon-gi) ایفا می‌کند. داستان عاشقان ماه درمورد دختر 25 ساله‌ای است که در قرن 21 زندگی می‌کند. او یک روز در طی یک خورشید گرفتگی به گذشته سفر می‌کند و به سلسله گوریو می‌رود و ناگهان خود را در میان شاهزادگان سلطنتی خانواده وانگ می‌بیند.

3. سریال مرد پولدار (Rich Man)

سریال هایی که EXO بازی کردند

 • سال پخش: 2018
 • ژانر: عاشقانه، کمدی
 • تعداد قسمت‌ها: 16
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.8

سریال مرد پولدار با بازی سوهو لیدر گروه اکسو جزو یکی دیگر از سریال هایی که EXO بازی کردند است. در این سریال سوهو نقش لی یو-چان، مدیرعامل شرکت بازی Next In و یک برنامه نویس نابغه را بازی می‌کند. او دچار نقص تشخیص چهره است و نمی‌تواند زنی را که عاشقش هست به یاد بیاورد.

4. سریال خاطرات الحمرا (Memories of the Alhambra)

سریالهایی که اعضای گروه اکسو بازی کرده اند

 • سال پخش: 2018
 • ژانر: فانتزی، علمی تخیلی، رازآلود
 • تعداد قسمت‌ها: 16
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.8

سریال خاطرات الحمرا با بازی پارک چانیول به طور کلی درمورد یک بازی واقعیت مجازی است که درک ما را از دنیای اطرافمان زیر سوال می‌برد. داستان این سریال از جایی آغاز می‌شود که مدیرعامل یک شرکت سرمایه گذاری به گراندای اسپانیا سفر می‌کند تا با سازنده یک بازی ملاقات کند. اما سازنده برنامه که جانگ سه-جو باشد ناپدید شده است. پارک چانیول در این سریال با هنرمندان به نامی چون هیون بین (Hyun Bin) و پارک شین-هه (Park Shin-Hye) بازی می‌کند. او نقش یک برنامه نویس نابغه و برادر کوچکتر پارک شین-هه را در فیلم ایفا می‌کند.

5. سریال شاهزاده 100 روزه من (100 Days My Prince)

سریال هایی که exo بازی کردند

 • سال پخش: 2018
 • ژانر: تاریخی، رمانتیک، کمدی
 • تعداد قسمت‌ها: 16
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.7

شاهزاده صد روزه من با بازی دو کیونگ سو یکی دیگر از سریالهایی با بازی EXO محسوب می‌شود. کیونگ سو در این سریال نقش یک ولیعهد به نام لی یول را بازی می‌کند که پس از یک اتفاق مرگبار از صخره سقوط می‌کند و حافظه خود را از دست می‌دهد. او به مدت 100 روز با اسم و شخصیتی جدید زندگی می‌کند و در این 100 روز با فردی به نام هونگ شیم ملاقات می‌کند. سریال شاهزاده 100 روزه یازدهمین سریال با بالاترین میزان بیننده در تاریخ تلویزیون کره جنوبی است.

6. سریال به آرامی (Andante)

سریال هایی که اکسو بازی کردند

 • سال پخش: 2017
 • ژانر: رمانتیک، کمدی، تینیجری، ملودرام
 • تعداد قسمت‌ها: 16
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.1

سریال به آرامی با بازی کای عضو گروه اکسو از آثار پیشنهادی است که باید آن را در لیست تماشای سریالهایی با بازی EXO  قرار دهید. کای (Kai) در این سریال نقش یک دانش آمور دبیرستانی به نام لی شی کیونگ را ایفا می‌کند. داستان سریال به آرامی از جایی آغاز می‌شود که شی کیونگ به همراه خانواده‌اش به حاشیه شهر نقل مکان می‌کنند و او به مدرسه‌ای جدید می‌رود. شی کیونگ در ابتدا برای عادت کردن به محیط جدید دچار مشکل می‌شود، اما کم کم دوستان جدیدی پیدا می‌کند و معنای جدید زندگی کردن را می‌یابد.

7. سریال حالت چطوره نان (How Are You Bread)

سریالهایی با بازی EXO

 • سال پخش: 2020
 • ژانر: فانتزی، رمانتیک، درام
 • تعداد قسمت‌ها: 5
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.6

وب درام حالت چطوره نان با بازی سوهو لیدر گروه اکسو از سریالهایی با بازی EXO است و داستان عاشقانه بین یک شیرینی‌پز نابغه به نام هان دو-وو و یک نویسنده برنامه‌های تلویزیونی به نام نو می-رائه را روایت می‌کند. داستان از جایی آغاز می‌شود که می-رائه تصمیم می‌گیرد برای ساخت یک برنامه تلویزیونی با هان دو-وو همکاری کند. سوهو عضو گروه اکسو در این سریال نقش اصلی شخصیت هان دو-وو را بازی می‌کند.

8. سریال مثبت باش (Be Positive)

سریال هایی که EXO بازی کردند

 • سال پخش: 2016
 • ژانر: کمدی، درام، رمانتیک
 • تعداد قسمت‌ها: 6
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.6

سریال مثبت باش با بازی دوکیونگ سو عضو گروه اکسو یکی دیگر از پیشنهادات ما برای دوستانی است که به دنبال سریالهایی با بازی EXO هستند. این وب دراما توسط شرکت سامسونگ با هدف حمایت نسل جوان ساخته شده است. داستان سریال مثبت باش درمورد هوان دونگ یک فیلمساز سینما است که درحال آماده شدن برای پروژه فارغ‌التحصیلی‌ خود به عنوان کارگردان سینما است. فیلمنامه او برنده جایزه بزرگ می‌شود، اما هنگام تلاش برای نهایی کردن فیلم با مشکلی روبه رو می‌شود.

کلام پایانی

در این مطلب از مجله اینترنتی کافه کالا با معرفی فیلمهای سینمایی اعضای BTS، سریال های بی تی اس و همچنین فیلم های سینمایی اعضای اکسو و سریالهایی با بازی EXO همراه با شما بودیم و سعی کردیم آثار شاخصی از هریک از هنرمندان این دو گروه ارائه دهیم. آیا شما اکسوال و یا آرمی هستید؟ کدامیک از فیلم‌ و سریالهای گفته شده را تماشا کردید؟ شما کدام فیلمهای سینمایی اعضای BTS و EXO و همچنین سریال های بی تی اس و اکسو را پیشنهاد می‌دهید؟ می‌توانید در پایین همین صفحه در قسمت نظرات برایمان بنویسید.

[digikala81627677510] کافه کالا – بهترین فیلم ها و سریال های بی تی اس و اکسو (2021)
[digikala51627677440]
لینک مطلب

دکمه بازگشت به بالا