فیلم و سریال

کافه کالا – معرفی 14 انیمیشن عاشقانه سینمایی | جذاب ترین کارتون های عاشقانه آمریکایی (2021)

کافه کالا – معرفی 14 انیمیشن عاشقانه سینمایی | جذاب ترین کارتون های عاشقانه آمریکایی (2021)
2 minutes
کافه کالا - معرفی 14 انیمیشن عاشقانه سینمایی | جذاب ترین کارتون های عاشقانه آمریکایی (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/84e53c6e7acec8a1d75e226b5cb24cb90930f00e_1632547624.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ
۱۱,۴۹۰,۰۰۰
٪۳
۱۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
کافه کالا - معرفی 14 انیمیشن عاشقانه سینمایی | جذاب ترین کارتون های عاشقانه آمریکایی (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/944af40658f05090e6dfbe50cd20b0fbcf4c6c59_1606285945.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
۱۱۴۹۰۰۰۰۰
٪۳
۱۰.۱۱میلیونتومان
کافه کالا - معرفی 14 انیمیشن عاشقانه سینمایی | جذاب ترین کارتون های عاشقانه آمریکایی (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0e7e1c48e3c744bdfe5149ed0ecacbff588676c0_1607944370.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ
۱۱,۷۰۰,۰۰۰
٪۳
۱۱,۳۴۵,۰۰۰ تومان
کافه کالا - معرفی 14 انیمیشن عاشقانه سینمایی | جذاب ترین کارتون های عاشقانه آمریکایی (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/e51e74c2ff23b1cb6e9d4f099979e6848178f72f_1611138377.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ
۱۱۷۰۰۰۰۰۰
٪۳
۳۵.۱۱میلیونتومان

تماشای برترین کارتون های عاشقانه یکی از سرگرمی‌های جذاب برای تمامی گروه‌های سنی است. اگر شما هم از طرفداران انیمیشن های برتر رمانتیک هستید و دوست دارید با چند کارتون قدیمی و انیمیشن جدید عاشقانه و همچنین بهترین انیمیشن عاشقانه آشنا شوید، در این مطلب برترین کارتون های عاشقانه معروف که در کل دنیا طرفداران بسیاری دارند را به شما معرفی خواهیم کرد.

بر خلاف باور عموم، تماشای انیمیشن تنها مختص به گروه سنی کودک و نوجوان نبوده و طیف وسیعی از مخاطبان انیمیشن‌ها را قشر بزرگسال تشکیل می‌دهد. انیمیشن‌ها در ژانرهای مختلفی ساخته می‌شوند که هر ژانر مخاطب خاص خود را دارد. اما انیمیشن عاشقانه و رمانتیک از جمله آثاری هستند که تقریبا مورد علاقه اکثر مخاطبان بوده و طیف وسیعی از بینندگان به راحتی با آن ارتباط برقرار می‌کنند. در واقع محتوای عاشقانه و احساسی دقیقا همان چیزی است که مخاطبان به دنبال آن هستند و به همین دلیل آثار سینمایی رمانتیک از جمله فیلم انیمیشن ژانر عاشقانه همواره مورد توجه مخاطبان بوده است. به همین بهانه در ادامه این مقاله از مجله اینترنتی کافه کالا بهترین کارتون های عاشقانه خارجی تاریخ را به شما معرفی خواهیم کرد.

عاشقانه ترین انیمیشن های تاریخ

در این بخش چندین فیلم سینمایی کارتونی عاشقانه معروف و جذاب را به شما معرفی کرده و هریک را به صورت اجمالی مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم. اگر طرفدار ژانر عاشقانه هستید، این انیمیشن‌ها را حتما تماشا کنید.

1. انیمیشن وال ای – Wall-E

انیمیشن رمانتیک 2021

 • سال ساخت: 2008
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8.4/10
 • کارگردان‌: اندرو استنتون (Andrew Stanton)

انیمیشن جدید عاشقانه وال-ای یکی از تماشایی‌ترین، مسحورکننده‌ترین و برترین کارتون های عاشقانه است. این انیمیشن با فروش خوبی در گیشه روبرو شد و افتخارات بسیاری از جمله اسکار بهترین انیمیشن را کسب کرد. نام انیمیشن وال ای در فهرست بسیاری از منتقدین و نشریات به عنوان یکی از برترین آثار قرن بیستم و بهترین انیمیشن عاشقانه ذکر شده است.

داستان این انیمیشن عاشقانه جدید دوبله فارسی در آینده‌ای دور روایت می‌شود. زمانی که انسان‌ها زمین را ترک گفته و در یک سفینه فضایی زندگی می‌کنند. رباتی به نام وال ای بر روی زمین مسئولیت جمع‌آوری زباله‌ها را دارد. روزی وال ای با رباتی غریبه به نام ایو آشنا می‌شود و به او دل می‌بازد، اما ایو نیامده که روی زمین بماند و پس از اتمام ماموریتش زمین را ترک خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با این انیمیشن جدید عاشقانه و دانلود آن به این مطلب مراجعه کنید.

2. انیمیشن دیو و دلبر – Beauty and the Beast

 • سال ساخت: 1991
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8/10
 • کارگردان‌ها: گری تروزدیل (Gary Trousdale) و کرک ویس (Kirk Wise)

انیمیشن عاشقانه غمگین

انیمیشن دیو و دلبر نیز یکی دیگر از برترین کارتون های عاشقانه جذابی بوده که توسط شرکت والت دیزنی در ژانر عاشقانه، فانتزی و موزیکال ساخته شده است. این انیمیشن عاشقانه نیز در زمان اکران فروش بسیار خوبی در گیشه داشت و با استقبال گسترده‌ای از سوی مخاطبان مواجه شد. البته بستگی به نظر شما دارد، ولی برخی این انیمیشن را بهترین انیمیشن عاشقانه تاریخ می‌دانند.

داستان انیمیشن دیو و دلبر درباره یک شاهزاده است که توسط یک زن گدا نفرین شده و به یک دیو زشت تبدیل می‌شود. تنها راه شکسته شدن این نفرین این است که شاهزاده تا تولد بیست و یک سالگی‌اش عشق واقعی را تجربه کند. از طرفی دختری زیبا به نام «بل» و پدرش، به طور اتفاقی وارد قصر شاهزاده شده و در آنجا زندانی می‌شوند. دیو پس از مدتی عاشق بل شده و عشق واقعی را تجربه می‌کند و نفرین زن گدا شکسته می‌شود.

3. انیمیشن علاءالدین – Aladdin

 • سال ساخت: 1992
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 8/10
 • کارگردان‌ها: جان ماسکر و ران کلمنتس

انیمیشن عاشقانه غمگین

انیمیشن علاءالدین نیز یکی از انیمیشن های برتر رمانتیک قدیمی است که توسط استودیو والت دیزنی و در ژانر فانتزی، عاشقانه و موزیکال ساخته شده است. این انیمیشن در زمان اکران به موفقیت تجاری دست پیدا کرد و به عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال 1992 و بهترین انیمیشن عاشقانه اعلام شد و دو جایزه اسکار دریافت کرد.

انیمیشن عاشقانه علاءالدین درباره زندگی یک پسر خیابانی به نام علاءالدین است که به طور تصادفی در شهر با شاهزاده یاسمن ملاقات می‌کند. شاهزاده برای فرار از ازدواج اجباری از قصر می‌گریزد و پس از آن عاشق علاءالدین می‌شود، اما یاسمن فقط می‌تواند با یک شاهزاده ازدواج کند که…

4. انیمیشن عاشقانه گیسو کمند – Tangled

 • سال ساخت: 2010
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.7/10
 • کارگردان‌ها: ناتان گرنو (Nathan Greno) و بایرون هاوارد (Byron Howard)

انیمیشن های عاشقانه پرنسسی

انیمیشن گیسو کمند  یکی از قشنگ ترین کارتون های عاشقانه جدید ساخته شده توسط کمپانی والت دیزنی بوده که در ژانر عاشقانه، موزیکال و ماجراجویی ساخته شده است. این انیمیشن در واقع اقتباسی از یک افسانه آلمانی قدیمی به نام «راپانزل» است و به همین دلیل در زمان اکران با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و فروش قابل قبولی در گیشه داشت. این عنوان به صورت سه بعدی در سال 2010 ساخته شد و یکی از پرخرج‌ترین انیمیشن‌های تاریخ به شمار می‌رود.

داستان انیمیشن جدید عاشقانه گیسو کمند درباره یک پرنسس زیبا با موهای بلند است که تمام عمرش را در یک قلعه اسیر بوده و مادرش اجازه بیرون رفتن از آنجا را به او نمی‌دهد. این شاهزاده روزی تصمیم می‌گیرد برای دیدن محیط اطراف خود به بیرون از قلعه برود و در این میان با یک پسر سارق آشنا شده و… و ماجراهای این زوج آن را به یکی از انیمیشن های سینمایی عاشقانه تبدیل کرده است.

5. انیمیشن پری دریایی کوچولو – The Little Mermaid

 • سال ساخت: 1989
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.6/10
 • کارگردان‌ها: ران کلمنتس (Ron Clements) و جان ماسکر (John Musker)

انیمیشن سینمایی عاشقانه

انیمیشن پری دریایی کوچولو نیز یکی از بهترین انیمیشن های عاشقانه امریکایی ساخته والت دیزنی بوده که یک اثر رمانتیک منحصر به فرد محسوب می‌شود. این برنامه کودک پرنسسی عاشقانه نیز در زمان اکران به موفقیت تجاری دست پیدا کرد و فروش خوبی در گیشه داشت.

داستان پری دریایی کوچولو نیز درباره آشنایی شاهزاده «اریک» و یک پری دریایی است. در یک شب طوفانی، کشتی شاهزاده اریک دچار سانحه می‌شود و پری دریایی به نام «آریل» او را نجات داده و مجددا به دریا بازمی‌گردد. این دو به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند و هر دو به دنبال راهی برای دیدار دوباره هستند.

6. انیمیشن یخ زده – Frozen

 • سال ساخت: 2013
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.4/10
 • کارگردان‌ها: کریس باک (Chris Buck) و جنیفر لی (Jennifer Lee)

انیمیشن عاشقانه

انیمیشن جدید عاشقانه و جذاب یخ‌زده یا فروزن نیز یکی از برترین کارتون های عاشقانه ساخته شده در چندین سال اخیر محسوب می‌شود که توسط شرکت والت دیزنی پیکچرز در ژانر رمانتیک، فانتزی و موزیکال ساخته شده است. این انیمیشن عاشقانه یکی از انیمیشن‌های پرطرفدار است که قسمت دوم آن نیز ساخته شده و مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. انیمیشن یخ‌زده در زمان اکران فروش بسیار خوبی در گیشه داشت و مورد توجه طیف وسیعی از مخاطبان قرار گرفت.

داستان انیمیشن یخ‌زده درباره دو پرنسس به نام‌های «آنا» و «السا» است که السا یک قدرت خارق‌العاده دارد که به کمک آن می‌تواند برف و یخ تولید کند. روزی این دو در حال بازی در یک زمین برفی ساخته شده به دست السا بودند و السا برای نجات خواهرش از سقوط بر روی برف، یک اشعه به سرش می‌زند و او بیهوش بر روی زمین می‌افتد و تکه‌ای از موهایش سفید می‌شود. پدر و مادرشان برای حل این مشکل آنا را به دره سنگ زنده که ترول‌ها و موجودات فراطبیعی در آنجا زندگی می‌کنند، برده و می‌خواهند با قدرت جادویی آنها دخترشان را درمان کنند و…

 7. انیمیشن سیندرلا – Cinderella

 • سال ساخت: 1950
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.3/10
 • کارگردان‌ها: کلاید جرونیمی (Clyde Geronimi‎)، همیلتون لاسک (Hamilton Luske) و ویلفرد جکسون (Wilfred Jackson)

انیمیشن عاشقانه

انیمیشن عاشقانه سیندرلا یکی از قدیمی‌ترین، جذاب‌ترین و رمانتیک ترین کارتون های جهان است که توسط شرکت والت دیزنی و بر اساس داستانی با همین نام ساخته شده است. پس از ساخت این انیمیشن در سال‌های بعد نیز چندین نسخه از آن تولید شد و از دیدگاه انجمن فیلم آمریکا، یکی از 10 انیمیشن برتر دنیا است. انیمیشن سیندرلا یکی از انیمیشن های برتر رمانتیک تاریخ است و به جرات می‌تواند عنوان “بهترین انیمیشن عاشقانه” را به دوش بکشد.

داستان این فیلم کارتونی عاشقانه دیزنی درباره دختری به نام «الا» است که مادرش فوت می‌کند و پس از آن پدرش با زنی به نام «ترمین» که دو دختر دارد، ازدواج می‌کند. همه چیز ظاهرا خوب پیش می‌رود تا اینکه پدر الا برای کار به خارج از کشور می‌رود و دخترش را به ترمین می‌سپارد. ترمین و دخترانش با الا سازگاری ندارند و او را اذیت می‌کنند. این وضعیت ادامه پیدا می‌کند تا اینکه پدر الا در سفر می‌میرد و دیگر بازنمی‌گردد. حال الا با نامادری و دخترهای بدجنس او تنها می‌ماند اما…

8. انیمیشن عروس مردگان – Corpse Bride

 • سال ساخت: 2005
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.3/10
 • کارگردان‌ها: تیم برتون (Tim Burton) و مایک جانسون (Mike Johnson)

انیمیشن های برتر عاشقانه

انیمیشن عروس مردگان نیز یک انیمیشن عاشقانه غمگین محسوب می‌شود که محصول کمپانی برادران وارنر بوده و در ژانر عاشقانه، موزیکال و فانتزی ساخته شده است. این انیمیشن نیز در زمان اکران به موفقیت تجاری دست پیدا کرد و فروش قابل توجهی در گیشه داشت. جالب است بدانید که جانی دپ یکی از گویندگان این انیمیشن جذاب است. به نسبت کارتون‌های قبلی، این انیمیشن یکی از جدیدترین انیمیشن های عاشقانه محسوب می‌شود.

داستان انیمیشن عروس مردگان در انگلستان و عصر ویکتوریایی روایت می‌شود. ویکتور ون دورت و ویکتوریا دورگلات بنا بر تصمیم خانواده‌هایشان و برخی مسائل مالی و اجتماعی قرار است با یکدیگر ازدواج کنند. ویکتور در هنگام آماده شدن برای عروسی، دائما خطابه‌ای که باید بگوید را فراموش می‌کند. او به جنگل می‌رود و در حالی که خطابه‌اش را با خود تکرار می‌کرد، حلقه ازدواجش را در شاخه درختی گذاشت. اما این شاخه در حقیقت دست یک عروس مرده است که از خاک بیرون مانده و…

9. انیمیشن بانو و ولگرد – Lady and the Tramp

 • سال ساخت: 1955
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.3/10
 • کارگردان‌ها:کلاید جرونیمی (Clyde Geronimi‎)، همیلتون لاسک (Hamilton Luske) و ویلفرد جکسون (Wilfred Jackson)

انیمیشن های عاشقانه و رمانتیک

انیمیشن بانو و ولگرد نیز یک انیمیشن سینمایی عاشقانه محسوب می‌شود که توسط کمپانی والت دیزنی در ژانر عاشقانه و موزیکال ساخته شده است. این انیمیشن در ابتدای اکران، بازخوردهای مثبت و منفی دریافت کرد، اما در گیشه فروش خوبی داشت و منتقدان نیز نقدهای مثبتی نسبت به آن داشتنند. اما در عصر امروز، انیمیشن بانو و ولگرد یکی از بهترین انیمیشن های عاشقانه دیزنی  به حساب می‌آید. در سال 2001 نیز قسمت دوم این انیمیشن جذاب با نام «بانو و ولگرد 2: ماجراجویی اسکمپ» ساخته شد.

داستان انیمیشن بانو و ولگرد، که از برترین کارتون های عاشقانه است، درباره سگی به نام «لیدی» است که در یک محله اعیان نشین در خانه یک زوج، زندگی خوب و راحتی دارد. اما روزی بر حسب یک اتفاق از خانه رانده شده و در شهر آواره می‌شود. لیدی به سمت محله‌های پایین شهر می‌رود و در آنجا با سگی به نام «ترمپ» آشنا می‌شود و…

10. انیمیشن عاشقانه سینمایی زیبای خفته – Sleeping Beauty

 • سال ساخت: 1959
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.2/10
 • کارگردان‌ها: کلاید جرونیمی، اریک لارسون (Eric Larson)، ولفگانگ رایترمن (Wolfgang Reitherman) و لس کلارک (Les Clark)

بهترین انیمیشن های عاشقانه

انیمیشن زیبای خفته نیز یکی از  محبوب ترین انیمیشن های رمانتیک محسوب می‌شود که توسط شرکت والت دیزنی بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده است. این انیمیشن عاشقانه جذاب در زمان اکران با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و فروش قابل توجهی در گیشه داشت. انیمیشن زیبای خفته در آن زمان به عنوان قشنگ ترین انیمیشن عاشقانه شناخته میشد.

داستان انیمیشن زیبای خفته درباره شاهدخت زیبایی به نام «اورورا» است که فرزند یکی از پادشاهان قدیمی است. در مراسم جشن تولد این شاهدخت، جادوگر بدجنس شهر دعوت نمی‌شود و او نیز اورورا را جادو می‌کند تا در سن 16 سالگی بر اثر برخورد انگشتش با سوزن نخ‌ریسی بمیرد. پادشاه برای باطل کردن این طلسم از یک پری خوش قلب کمک می‌گیرد و او هم جادوی اورورا را تغییر می‌دهد که به جای مرگ به خوابی عمیق فرو رود و تنها با بوسه عشق از خواب برخیزد و…

11. انیمیشن عاشقانه آناستازیا – Anastasia

 • سال ساخت: 1997
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.2/10
 • کارگردان‌ها: دان بلات (Don Bluth) و گری گولدمن (Gary Goldman)

انیمیشن عاشقانه غمگین

انیمیشن عاشقانه آناستازیا نیز یکی دیگر از برترین کارتون های عاشقانه محسوب می‌شود که تلفیقی از ژانر عاشقانه، درام و موزیکال است. این انیمیشن نیز یکی از جمله آثار عاشقانه پرمخاطب است که در زمان اکران با استقبال خوبی از سوی بینندگان مواجه شد.

داستان انیمیشن آناستازیا، از انیمیشن های برتر رمانتیک، درباره زندگی دختری به نام آناستازیا است که توسط خانواده‌ای نفرین می‌شود و او را از مادربزرگش «ملکه ماریا» جدا می‌کنند. پس از آن آناستازیا در یتیم خانه بزرگ شده و بعد از چندین سال با فردی آشنا می‌شود که برای مژدگانی گرفتن از ملکه به دنبال پیدا کردن دختری شبیه به آناستازیا است و… . این انیمیشن از جذاب ترین کارتون های عاشقانه دخترانه است که تماشای آن خالی از لطف نیست.

12. انیمیشن گربه های اشرافی – The Aristocats

 • سال ساخت: 1970
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.1/10
 • کارگردان: ولفگانگ رایترمن

انیمیشن های عاشقانه و کمدی

انیمیشن گربه‌های اشرافی نیز یکی دیگر از برترین کارتون های عاشقانه ساخته شده توسط کمپانی والت دیزنی بوده که تلفیقی از ژانر عاشقانه، کمدی، موزیکال و ماجراجویانه است. این انیمیشن نیز در زمان اکران با استقبال گسترده‌ای از سوی مخاطبان مواجه شد، فروش خوبی در گیشه داشت و عنوان بهترین انیمیشن عاشقانه را از آن خود کرد.

داستان انیمیشن گربه‌های اشرافی درباره زندگی یک گربه ماده و بچه‌هایش است که در خانه‌ای اشرافی، همراه با یک پیرزن ثروتمند زندگی می‌کنند. روزی پیرزن وصیت می‌کند که پس از مرگ، تمام اموالش به این گربه‌ها برسد. «ادگار» پیشخدمت این پیرزن، از ماجرا خبردار می‌شود و شبانه گربه‌ها را به محلی خارج از شهر می‌برد و آنها را رها می‌کند. گربه مادر در صدد بازگشت به خانه است که با گربه نری به نام «اومالی» آشنا می‌شود و…

13.انیمیشن شاهدخت و قورباغه – The Princess and the Frog

 • سال ساخت: 2009
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.1/10
 • کارگردان‌ها: ران کلمنتس و جان ماسکر

انیمیشن های عاشقانه سینمایی

انیمیشن شاهدخت و قورباغه نیز یکی از انیمیشن های برتر رمانتیک و کمدی محصول کمپانی والت دیزنی پیکچرز بوده که در ژانر عاشقانه، موزیکال و فانتزی ساخته شده است. این انیمیشن عاشقانه جذاب نیز در زمان اکران با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و منتقدان نیز نقدهای مثبتی نسبت به آن داشتند.

داستان انیمیشن شاهدخت و قورباغه درباره شاهزاده‌ای به نام «ناوین» است که توسط جادوگری به یک قورباغه تبدیل می‌شود. شاهزاده برای باطل کردن این جادو باید توسط یک شاهزاده خانم بوسیده شود. شاهزاده به اشتباه دختر پیشخدمتی به نام «تیانا» را می‌بوسد و او هم به قورباغه تبدیل می‌شود و…

14. انیمیشن جدید عاشقانه روی ماه – Over the Moon

بهترین انیمیشن عاشقانه

 • سال ساخت: 2020
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.4/10
 • کارگردان‌ها: گلن کین (Glen Keane) و جان کاهرس (John Kahrs)

انیمیشن عاشقانه 2020 روی ماه یکی دیگر از انیمیشن های برتر رمانتیک است. این انیمیشن با استقبال خوبی از سوی منتقدین و مردم روبرو شد. انیمیشن جدید عاشقانه روی ماه نامزد جایزه اسکار و جایزه گلدن گلوب در بخش بهترین انیمیشن شد.

داستان این انیمیشن، که از انیمیشن های برتر رمانتیک جدید است، با ماجراجویی دختری به نام فی‌فی آغاز می‌شود. فی‌فی یک موشک می‌سازد تا با آن به ملاقات الهه‌ای که بر روی ماه زندگی می‌کند، برود. الهه‌ای که افسانه‌ها می‌گویند از معشوق خود جدا مانده و اکنون روی ماه منتظر است تا روزی دوباره به عشق زندگی خود برسد. برای آشنایی بیشتر با این انیمیشن جدید عاشقانه و دانلود آن به این مطلب مراجعه کنید.

سوالات متداول

بهترین انیمیشن عاشقانه جدید کدام است؟

با توجه به اینکه طی سال‌های اخیر تمرکز انیمیشن‌ها بیشتر بر روی ماجراجویی است و عشق تنها بخشی از داستان را در برمی‌گیرد، پاسخ به این سوال اندکی دشوار است. اما انیمیشن والی ای و انیمیشن روی ماه را می‌توان از بهترین انیمیشن های عاشقانه جدید دانست.

رمانتیک ترین کارتون های عاشقانه دیزنی به کدام عنوان تعلق می گیرد؟

احتمالا می‌توانیم کارتون دیو و دلبر، کارتون سیندرلا و کارتون پری دریایی کوچولو را به عنوان رمانتیک ترین کارتون های عاشقانه دیزنی در نظر بگیریم.

سخن پایانی

ما در این مقاله بهترین کارتون های عاشقانه جدید و قدیمی را به شما معرفی کرده و هریک را به صورت مختصر مورد نقد و بررسی قرار دادیم. همانطور که خواندید، اکثر انیمیشن‌های عاشقانه معرفی شده در این فهرست، محصول کمپانی والت دیزنی هستند. این انیمیشن‌ها در زمان اکران فروش قابل توجهی در گیشه داشتند و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شدند. شما تاکنون کدام انیمیشن عاشقانه معرفی شده در این مطلب را تماشا کردید و کدامیک را بیشتر دوست دارید؟ به نظر شما بهترین انیمیشن رمانتیک 2021 کدام انیمیشن است؟  لطفا نظرات خود را در بخش ارسال دیدگاه با مجله اینترنتی کافه کالا به اشتراک بگذارید.

کافه کالا – معرفی 14 انیمیشن عاشقانه سینمایی | جذاب ترین کارتون های عاشقانه آمریکایی (2021)

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا