تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت سرگذشت قوم لوط 2021

دانلود پاورپوینت سرگذشت قوم لوط 2021

دانلود پاورپوینت سرگذشت قوم لوط 2021

لینک دانلود محصول

دانلود پاورپوینت سرگذشت قوم لوط 2021

پاورپوینت سرگذشت قوم لوط

 

پاورپوینت سرگذشت قوم لوط شامل 27 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

لوط(ع) رسولی بود از ناحیه خدای تعالی بسوی اهالی سرزمین”مؤتفکات”که عبارت بودند از شهر”سدوم”از نواحی فلسطین و شهرهای اطراف آن(و بطوری که گفته شده چهار شهر بوده: ۱ – سدوم ۲ – عموره ۳ – صوغر ۴ -صبوییم) مأموریت یافت تا قوم خویش رابه سوی پاكی و تقوا دعوت كند و با مفاسد و زشتی‌ها به مبارزه برخیزد. وی با دلسوزی و محبت دعوت خویش را شروع كرد،لوط سی سال تبلیغ كرداما به جای ایمان آوردن،ایشان را تهدید به بیرون راندن از آن دیار کردند. لوط به خدا پناه آورد و سرانجام عذاب الهی زندگانی آنها را در هم كوبید و دگرگون ساخت.

نگاهی اجمالی به كارهای زشت قوم لوط

از كارهای زشت قوم لوط گلوله پرانی با کمان، و هسته انداختن به یكدیگر (و حتی در بعضی موارد شرط بندی می‌كردند كه هسته به هر كسی خورد با او عمل زشت انجام دهند) و آدامس جویدن در معابر عمومی (برای جذب افراد به خاطر شهوترانی).

هم چنین لباسهای فاخر بلند می‌پوشیدند (كه امروز رقّاصه‌های دنیا در جهان غرب می‌پوشند) و دكمه‌های كت و پیراهنشان را می‌گشودند

و قلم از بیان بعضی از زشتكاریهای آنها شرم دارد، از جمله از كارهای آنها این بود كه راهها را برای زشتكاری می‌بستند و آشكارا در معرض دید مردم، منكرات را انجام می‌دادند و تفسیر آیه ۲۹ عنكبوت:

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

نگاهی اجمالی به کارهای زشت قوم لوط

عامل اصلی لواط در قوم لوط

موضعگیری زشت و مغرورانه قوم لوط

ماجرای قوم لوط در قرآن

گفتگوی ابراهیم(ع)با فرشتگان، در مورد عذاب قوم لوط(ع)

سرانجام قوم لوط(ع)

پایان

 

عنوان : سرگذشت قوم لوط

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

سرگذشت قوم لوط

دانلود پاورپوینت سرگذشت قوم لوط 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا