تحقیق و پروژه

دانلود چطور آموزشی تولید کنیم که یادگیری آن راحتتر باشد؟ 2021

دانلود چطور آموزشی تولید کنیم که یادگیری آن راحتتر باشد؟ 2021

دانلود چطور آموزشی تولید کنیم که یادگیری آن راحتتر باشد؟ 2021

لینک دانلود محصول

دانلود چطور آموزشی تولید کنیم که یادگیری آن راحتتر باشد؟ 2021

اگر مدرس و معلم هستید و می خواهید دانشجویان شما آموزش های شما را در همان مرتبه اول یاد بگیرند، لازم است که نکاتی را در آموزش های خود رعایت کنید و در این آموزش می توانید با نکات کلیدی یادگیری سریع آشنا شوید.

آیا می دانید چه مواردی در محتوای آموزش شما وجود دارد که یادگیری آموزش را برای مخاطب دشوار می کند؟ اگر این موانع را شناسایی کرده اید، آیا راهکار حذف این مشکلات و افزایش کیفیت آموزشتان را می دانید؟

با خودتان فکر کرده اید که چرا یک درس مشابه، برای دانشجویان یک استاد بسیار سخت است و دانشجویان یک استاد دیگر، این درس را به سادگی یاد گرفته اند و آموزش های آن برای مدت طولانی در ذهن این دانشجویان ماندگار شده؟

دقت کرده اید که چرا در زمان انتخاب واحد، بسیاری از دانشجویان ترجیح می دهند که درس مورد نظر با یک استاد خاص سپری کنند؟ و چرا دانشجویان ترم های قبلی، یک استاد خاص را به دانشجویان ترم جدید معرفی می کنند؟

در چنین مواقعی تفاوت در درس نیست، بلکه تفاوت در نوع تدریس است که باعث می شود دانشجویان قدیمی، یک استاد خاص را به دانشجویان جدید معرفی کنند و آنها را به سمت شرکت در کلاس های این استاد هدایت کنند.

 

 

چرا یادگیری آموزش شما توسط مخاطبان مهم است؟

اجازه بدهید پاسخ این سوال را با 3 سوال بررسی کنیم.

آیا شما می خواهید محصولات آموزشیتان را به تعداد محدودی بفروشید یا اینکه ترجیح می دهید افراد بسیار زیادی محصولات آموزشی شما را خریداری کرده و از آن استفاده کنند؟

آیا می خواهید کسانی که از آموزش های شما استفاده کرده اند، شما و آموزش هایتان را به دوستان و همکارانشان معرفی کنند و به آنها پیشنهاد کنند که از آموزش های شما استفاده کنند؟

آیا می خواهید حوزه فعالیت خودتان به یک مدرس تراز اول و برند تبدیل شوید؟

اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است، لازم است که یادگیری آموزش های شما برای استفاده کنندگان ساده تر و سریعتر باشد. با این کار می توانید در بهبود زندگی مخاطبان خود تاثیرات مثبتی ایجاد کنید و آنها را به عقلاقمندان وهواداران خود تبدیل کنید.

 

قطعا به خوبی تفاوت یک هوادار را با یک غریبه در پیشرفت کسب و کارتان می دانید. یک فرد عادی حتی خودش برای خرید آموزش های شما تردید دارد و احتمال خریدش از شما بسیار کم است، اما یک هوادار نه تنها همیشه مشتاق استفاده از آموزش های شماست، بلکه شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کند و پیشنهاد استفاده از آموزش های شما را به آنها می دهد.

در واقع میزان اعتماد یک هوادار به شما به قدری زیاد است که بدون هیچ هزینه ای، محصولات شما را برایتان تبلیغ می کنید و مشتریان جدیدی را به سمت خرید محصولات آموزشی شما هدایت می کند.

 

با این توضیحات به خوبی مشخص شد که یادگیری سریع آموزش های شما توسط مخاطبان، تا چه اندازه مهم است و می تواند به رشد درآمد شما کمک بزرگی بکند.

 

 

آنچه در این فایل آموزشی ارائه شده است:

در این فایل آموزشی به نکات کلیدی و مهمی اشاره کرده ایم که به شما کمک می کند تا آموزش هایی تولید کنید که مخاطبان به سادگی، نکات آن را یاد بگیرند و برای مدتها در ذهن آنها ماندگار شود.

و به این موضوع خواهیم پرداخت که راز ثروتمند شدن و معروفیت مدرسان چیست؟ و چطور می توانید از آموزش هایی که تولید می کنید، برای ثروتمند شدن استفاده کنید.

همچنین با عواملی که فرایند یادگیری را مختل می کنند آشنا خواهید شد و می توانید این عوامل را از محتوای آموزش خود حذف کنید.

جلب اعتماد مخاطب قبل از اولین خرید کار بسیار سختی است اما در صورتی که این کار به خوبی انجام شود، نقش بسیار پررنگی در افزایش درآمد شما خواهد گذاشت و راهکار این کار را در این آموزش به شما خواهیم گفت.

جذاب بودن آموزش بسیار مهم است و تاثیر زیادی در جلب توجه مخاطب دارد اما تا چه اندازه به محتوای آموزشمان جذابیت ببخشیم که یادگیری آن ساده تر شود. همین موضوع در میزان انرژی مناسب در آموزش نیز صدق می کند و در زمان تولید محصول آموزشی باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید.

در این آموزش بررسی می کنیم که چطور حجم زیادی از اطلاعات را به مخاطب آموزش دهیم که میزان یادگیری او افت نکند و درصد زیادی از این اطلاعات را دریافت کرده و به ذهن بسپارد؟

و اینکه چطور می توان با استفاده از روش های سنتی، میزان یادگیری آموزش های دیجیتال را افزایش داد؟

و …

 

توجه: این آموزش ها بخشی از فصل سوم دوره تبدیل دانش به ثروت است و در صورتی که در این دوره شرکت کرده اید، نیازی به تهیه این آموزش ندارید.

 

 

فرمت، زمان و کیفیت آموزش

فایل این آموزش بصورت ویدئویی و با فرمت mp4 در اختیار شما قرار داده می شود و می توانید با دستگاه های مختلف مانند تلویزیون، لپ تاپ و حتی با گوشی خود این آموزش ها را مشاهده کنید. کیفیت ویدئو بصورت HD بوده و زمان ویدئو 28 دقیقه می باشد.

 

 

برای خرید این آموزش نیاز به راهنمایی دارید؟

برای تهیه این آموزش کافیست که روی دکمه   “خرید و دانلود”   کلیک کنید و سپس مشخصات خواسته شده در فرم پیش فاکتور را تکمیل کنید و روی دکمه    “پرداخت آنلاین”    کلیک کنید و سپس در صفحه بانک، هزینه را پرداخت نموده و پس از آن صفحه دانلود این آموزش به شما نمایش داده خواهد شد و می توانید با استفاده از لینک های موجود، فایل های آن را دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین که در گوشه صفحه قرار دارد با ما در ارتباط باشید. همچنین در صورت آنلاین نبودن پشتیبان های سایت، می توانید از فرم تماس با ما، سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دانلود چطور آموزشی تولید کنیم که یادگیری آن راحتتر باشد؟ 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا