تحقیق و پروژه

دانلود دوره آموزشی مدرس برتر – کسب درآمد از آموزش آنلاین 2021

دانلود دوره آموزشی مدرس برتر – کسب درآمد از آموزش آنلاین 2021

دانلود دوره آموزشی مدرس برتر – کسب درآمد از آموزش آنلاین 2021

لینک دانلود محصول

دانلود دوره آموزشی مدرس برتر – کسب درآمد از آموزش آنلاین 2021

آیا می خواهید آموزش هایی تولید کنید که بوسیله آنها تاثیر مثبتی در بهبود شرایط زندگی مخاطبان خود ایجاد کنید و راهکاری برای حل مشکلاتشان ارائه کنید و به آنها در مسیر رسیدن به اهدافشان کمک کنید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، این دوره آموزشی به شما کمک می کند که آموزش های مفید و موثری تولید کنید و نقش پررنگتری در افزایش کیفیت زندگی مخاطبانتان ایفا کنید.

 

همانطور که می دانید، آموزش های فراوانی هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی وجود دارند، اما خیلی از این آموزش ها کیفیت لازم را ندارند و افرادی که از آنها استفاده می کنند، نتیجه مطلوبی کسب نمی کنند و نمی توانند استفاده لازم را از آن آموزش ها داشته باشند که این مشکل می تواند به کیفیت پایین و یا کاربردی بودن آموزش های دریافتی مرتبط باشد.

در واقع نیاز به آموزش های کارآمدتر و باکیفیت بیشتر و همینطور ساده تر به شدت احساس می شود و این احساس نیاز در اکثر موضوعات وجود دارد و شما می توانید با تولید آموزش های کارآمد، این نیاز را پوشش بدهید.

با استفاده از این دوره می توانید مهارت ها و دانشی که الان دارید و یا می توانید با استفاده از منابع مختلف، اطلاعات جدیدی کسب کنید را به شکلی اثرگذار به دیگران آموزش بدهید و به آنها کمک کنید که اطلاعاتشان را بروز کنند و از آن برای رفع مشکلاتشان استفاده کنند.

 

 

روش های کسب درآمد از آموزش آنلاین

در این دوره با روش های اصلی کسب درآمد از آموزش در اینترنت آشنا خواهید شد و می توانید آموزش هایی که تولید می کنید را به روش های مختلف ارائه کنید و از هر محصول آموزشی، درآمد خوبی کسب کنید.

برای اینکه محصولات آموزشی شما طبقه بندی اصولی داشته باشد و به معروفیت شما کمک کند، باید آنها را در سطوح مختلف تولید کنید و از محصولات هر سطح برای رسیدن به یک نتیجه خاص استفاده کنید و این طبقه بندی و سطح بندی آموزش ها را نیز در این دوره دریافت خواهید کرد.

 

 

انتخاب بهترین موضوع برای تولید محصول آموزشی

گاهی اوقات ایده مناسبی برای موضوع آموزش هایتان ندارید و یا ممکن است برای یک موضوع خاص، محصول آموزشی خود را تولید کنید اما برای فروش آن به مشکل برخورد کنید؛ تنها به این خاطر که در ابتدا به میزان محبوبیت آن موضوع توجه نشده و بعد متوجه می شوید که این موضوع طرفدار زیادی ندارد و این محصول آموزشی فروش و درآمد خوبی نخواهد داشت. اما در این دوره روش شناسایی موضوعات پرطرفدار را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید بهترین موضوع متناسب خودتان را انتخاب کنید.

 

 

انتخاب مخاطب هدف برای محصولات آموزشی

در بخش دیگری از این آموزش، نکات کلیدی مرتبط با انتخاب مخاطب هدف را فرا خواهید گرفت و می توانید محتوای محصولات آموزشی خود را بصورت اختصاصی برای مخاطبان خود تولید کنید و نیازها و مشکلات آنها را با آموزش هایتان تامین کنید و بدین ترتیب محصولات شما پرفروش شوند و درآمد خوبی برای شما به همراه داشته باشند.

 

 

تولید محتوا، ویرایش و بهینه سازی آن

اما یکی از مهمترین بخش های تولید محصول آموزشی، بخش تولید محتوای آن می باشد و این موضوع می تواند نقش اساسی در کیفیت آموزش شما ایفا کند. به همین جهت باید مطالب و محتوای آموزش شما از منابع معتبر جمع آوری شود و سپس بهینه سازی شود و علاوه بر حذف موارد اضافه، نکات کلیدی و کاربردی به آن اضافه شود. تمام این نکات که شامل جمع آوری محتوا، تولید محتوا و ویرایش محتوا می شود را در این آموزش دریافت خواهید کرد.

یکی از ایرادات مشکلات مدرسین، بخصوص مدرسین تازه کار این است که اسلایدسازی های آنها در پاورپوینت، کیفیت لازم را ندارد و این نیاز احساس می شود که اسلایدسازی با پاورپوینت را برای این دوستان آموزش دهیم که این مورد نیز در آموزش های این دوره اضافه شده و می توانید از آن استفاده کنید.

 

 

معرفی حرفه ای محصول

پس از تولید یک محصول آموزشی باکیفیت، نوبت به معرفی حرفه ای آن می رسد و این بخش نیز جزو مهمترین فرایندهای کسب درآمد از تولید محصولات آموزشی است. تا جایی که یک معرفی ضعیف، می تواند فروش آموزش را با شکست مواجه کند و برعکس یک معرفی حرفه ای می تواند فروش بسیار خوبی را برای محصول آموزشی به همراه داشته باشد. تمام نکاتی که برای یک معرفی حرفه ای و پرفروش نیاز دارید را در این آموزش برای شما توضیح داده ایم و پیشنهاد می کنیم به این بخش از آموزش، توجه ویژه ای داشته باشید.

 

 

ساخت دوره های آموزشی

در مرحله بعد و زمانی که محصولات آموزشی باارزشی تولید کردید، این فرصت را دارید که آموزش های جامع تر و کاملتر تولید کنید و برای تولید دوره های آموزشی، کافیست نکات ساده اما بسیار مهم را رعایت کنید تا بتوانید محتوای ارزشمندی برای دوره های آموزشی خود تولید کنید و با این دوره ها، جهشی در درآمد خود ایجاد کنید.

دوره های آموزشی نسبت به محصولات تکی نیاز به محتوای خیلی بیشتری دارند اما تولید این حجم از محتوا، علاوه بر تخصص بالا در موضوع آموزش، به داشتن مهارت های بالا برای بهینه سازی اطلاعات هم نیاز دارد. در واقع مدرسین با تجربه زیادی هستند که آموزش های آنها مشکلاتی اساسی دارند و خود این مدرسین باید به نحوه تدریس اصولی هم مسلط باشند تا بتوانند تخصص خود را به دیگران آموزش بدهند. تمام این نکات بصورت کامل و جامع در این دوره آموزشی برای شما شرح داده شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 

افزایش ضریب یادگیری محصولات آموزشی

آیا می دانید چه مواردی در محتوای آموزش شما وجود دارد که یادگیری آموزش را برای مخاطب دشوار می کند؟ اگر این موانع را شناسایی کرده اید، آیا راهکار حذف این مشکلات و افزایش کیفیت آموزشتان را می دانید؟

با خودتان فکر کرده اید که چرا یک درس مشابه، برای دانشجویان یک استاد بسیار سخت است و دانشجویان یک استاد دیگر، این درس را به سادگی یاد گرفته اند و آموزش های آن برای مدت طولانی در ذهن این دانشجویان ماندگار شده؟

دقت کرده اید که چرا در زمان انتخاب واحد، بسیاری از دانشجویان ترجیح می دهند که درس مورد نظر با یک استاد خاص سپری کنند؟ و چرا دانشجویان ترم های قبلی، یک استاد خاص را به دانشجویان ترم جدید معرفی می کنند؟

در چنین مواقعی تفاوت در درس نیست، بلکه تفاوت در نوع تدریس است که باعث می شود دانشجویان قدیمی، یک استاد خاص را به دانشجویان جدید معرفی کنند و آنها را به سمت شرکت در کلاس های این استاد هدایت کنند.

و یکی از مواردی که در این دوره آموزشی فرا می گیرید، ساخت آموزش هایی با قابلیت یادگیری سریع و راحت می باشد که به شما کمک می کند تا درآمد خود را از آموزش، چندین برابر کنید و به درآمد غیرفعال و پایدار دست یابید.

 

 

تضمین کیفیت آموزشها

در تمام بخش های این دوره آموزشی، سعی شده که از بیان نکات کم اهمیت و زاید خودداری شود و فقط چکیده و اصل مطلب برای شما توضیح داده شود؛ زیرا زمانی که برای استفاده از این آموزش صرف می کنید برای ما ارزش بسیار زیادی دارد و به هیچ وجه نمی خواهیم با نکات حاشیه ای و بی کیفیت، زمان شما را هدر دهیم و به شما این تضمین را می دهیم که تمام قسمت های این دوره آموزشی با محتوای خالص و بهینه، تهیه شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 

سرفصل های این دوره آموزشی:

روش های کسب درآمد از آموزش

انواع محصولات آموزشی

ایده پردازی و انتخاب بهترین موضوع برای فعالیت

استراتژی کسب درآمد از محصولات آموزشی

شناخت مخاطب هدف و انتخاب بهترین مشتریان

تحقیق و تولید محتوا برای محصولات آموزشی

ویرایش محتوا و افزایش سطح کیفی آن

طراحی تصویر و کاور با فتوشاپ

اسلایدسازی و ساخت پاورپوینت

نکات مهم معرفی محصول

مراحل تولید دوره های آموزشی

روش های تولید محتوای بیشتر برای دوره های آموزشی

ساخت آموزش هایی با قابلیت یادگیری سریع و راحت

 

 

توجه: این آموزش ها مربوط به فصل های اول و دوم و سوم دوره تبدیل دانش به ثروت است و در صورتی که در این دوره شرکت کرده اید، نیازی به تهیه این آموزش ندارید.

 

 

فرمت، زمان و کیفیت آموزش

فایل های این آموزش بصورت ویدئویی و با فرمت mp4 در اختیار شما قرار داده می شود و می توانید با دستگاه های مختلف مانند تلویزیون، لپ تاپ و حتی با گوشی خود این آموزش ها را مشاهده کنید. ضمن اینکه می توانید پس از خرید این محصول آموزشی، ویدئوهای آن را بصورت آنلاین نیز مشاهده کنید. کیفیت ویدئوها بصورت HD بوده و زمان کل ویدئوها 305 دقیقه می باشد که برای استفاده راحتتر شما از آموزش های موجود در آن، هر کدام از درس ها را بصورت یک ویدئوی مجزا تبدیل کرده ایم تا در زمان استفاده از آن ها، به راحتی به درس مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.

 

 

برای خرید این آموزش نیاز به راهنمایی دارید؟

برای تهیه این آموزش کافیست که روی دکمه   “خرید و دانلود”   کلیک کنید و سپس مشخصات خواسته شده در فرم پیش فاکتور را تکمیل کنید و روی دکمه    “پرداخت آنلاین”    کلیک کنید و سپس در صفحه بانک، هزینه را پرداخت نموده و پس از آن صفحه دانلود این آموزش به شما نمایش داده خواهد شد و می توانید با استفاده از لینک های موجود، فایل های آن را دانلود کنید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین که در گوشه صفحه قرار دارد با ما در ارتباط باشید. همچنین در صورت آنلاین نبودن پشتیبان های سایت، می توانید از فرم تماس با ما، سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دانلود دوره آموزشی مدرس برتر – کسب درآمد از آموزش آنلاین 2021

لینک دانلود محصول

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا