تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت اختلال دزدی بیمارگون 2021

دانلود پاورپوینت اختلال دزدی بیمارگون 2021

دانلود پاورپوینت اختلال دزدی بیمارگون 2021

لینک دانلود محصول

دانلود پاورپوینت اختلال دزدی بیمارگون 2021

پاورپوینت اختلال دزدی بیمارگون

 

پاورپوینت اختلال دزدی بیمارگون شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

دزدی بیمارگون یا جنون دزدی (کلپتومانیا) یکی از انواع اختلالات کنترل تکانه است. در این نوع اختلال افکار وسواس گونه و تکراری در ذهن فرد او را وادار می‌سازد تا علیرغم شرایط مالی خوبی که دارد دست به دزدی و سرقت اموالی بزند که در بسیاری موارد نیازی به آن‌ها ندارد. فرد دارای جنون دزدی برای مقابله با وسوسه‌های دزدی در موقعیت‌های مختلف ناتوان است. دزدی بیمارگون ممکن است در اثر اختلال شدید در ناحیه پیشانی ایجاد شده باشد؛ در نتیجه باید فرد دارای جنون دزدی را از دیگر سارقان جدا دانست. اما برای تشخیص وجود اختلال در سارق نیاز به بررسی توسط یک متخصص دارد.

جنون دزدی یا دزدی بیمارگون چیست؟

جنون دزدی از ریشه یونانی کلپتو و مانیا به معنی ناتوانی در برابر وسوسه‌ها و تحریکات درونی گرفته شده است. بیماری جنون دزدی یا اصطلاحا دزدی بیمارگون، نوعی بیماری وسواس است که در آن بیمار نمی‌تواند جلوی دزدی کردن خود را گرفته و مقاومت کند و تمایل شدید به دزدی اموال دیگران دارد. این بیماران معمولا اشیاء بی ارزشی را به سرقت می‌برند و بعد از دزدی احساس لذت زیادی را تجربه می‌کنند. فرد دارای دزدی بیمارگون معمولا هیچ نیازی به وسیله دزدیده شده ندارد. تنها این کار را برای کسب لذت انجام می‌دهد.

 و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

جنون دزدی یا دزدی بیمارگون چیست؟

علائم بیماری جنون دزدی یا دزدی بیمارگون

علت بیماری جنون دزدی

اختلالات روانی همراه با دزدی بیمارگون

مشخصات اصلی دزدی بیمارگون یا جنون دزدی

پیشگیری از دزدی بیمارگون

زمان مراجعه به روان پزشک و روانشناس

درمان جنون دزدی

 

عنوان : اختلال دزدی بیمارگون

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

اختلال دزدی بیمارگون

دانلود پاورپوینت اختلال دزدی بیمارگون 2021

لینک دانلود محصول

دکمه بازگشت به بالا