تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت توسل در اسلام 2021

دانلود پاورپوینت توسل در اسلام 2021

دانلود پاورپوینت توسل در اسلام 2021

لینک دانلود محصول

دانلود پاورپوینت توسل در اسلام 2021

پاورپوینت توسل در اسلام

 

پاورپوینت توسل در اسلام شامل 29 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

توسل به درگاه عزیزان خداوندی از جمله مسائل بوده که ما در تاریخ قبل از اسلام هم شاهد آن هستیم که پیامبران و اولاد پیامبران به این ریسمانالهی در جاهای مهم و خطرناک چنگ زدهاند و در میان مسلمانان هم رواج کامل دارد که از طریق سنت و احادیث به آن مشروعیت بخشیده شدهاست ولی ابنتیمیه و طرفداران وی در قرن هشتم این امر مسلم را مورد انکار قرار دادند و به وسیله محمد بن عبدالوهاب، بعد از قرنها تشدید یافت و توسل را بدعت و امر نامشروعی خواندند.

تعریف توسل

توسل در لغت از ریشه وسل است، وسیله چیزی است که شخص با آن چیز به دیگری نزدیک میشود. جمعش الوسائل است. در عبارتی دیگر الوسیلة: توصل به شیء از روی رغبت است و نیز وسیله قرار دادم به سوی پروردگارم یعنی انجام دادم عملی را که بوسیله آن به خداوند نزدیک شوم.

   و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف توسل

توسل در اصطلاح

انواع توسل

آیات قرآن

روایات

عمل امتهای پیشین در توسل

سیره مسلمانان

توسل اهل مدینه

پایان

 

عنوان : توسل در اسلام

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

توسل در اسلام

دانلود پاورپوینت توسل در اسلام 2021

لینک دانلود محصول

دکمه بازگشت به بالا