تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت طرحواره نقص شرم 2021

دانلود پاورپوینت طرحواره نقص شرم 2021

دانلود پاورپوینت طرحواره نقص شرم 2021

لینک دانلود محصول

دانلود پاورپوینت طرحواره نقص شرم 2021

پاورپوینت طرحواره نقص شرم

 

پاورپوینت طرحواره نقص شرم شامل 46 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

احساس اینکه فرد در مهمترین جنبه های شخصیت اش، انسانی ناقص، نامطلوب، بد، حقیر و بی ارزش است یا این که در نظر افرد مهم زندگی اش، فردی منفور و نامطلوب به حساب می آید. همچنین این طرح واره، حساسیت بیش از حد نسبت به انتقاد، طرد، سرزنش کمرویی، مقایسه های نابجا، احساس ناامنی در حضور دیگران و حس شرمندگی در ارتباط با عیب و نقص های درونی را در برمیگیرد این نقاط ضعف ممکن است شخصی (تکانه های خشم، تمایلات جنسی غیرقابل پذیرش، خودخواهی) یا عمومی باشند (ظاهر جسمی نامطلوب و مشکلات اجتماعی).

 سیمای بالینی طرح واره نقص/شرم:

 بیمارانی که چنین طرح واره ای دارند معتقدند افرادی ناقص، معیوب، حقیر، بد، بی ارزش یا دوست نداشتنی اند. در نتیجه آنها اغلب در مورد وجودشان، احساس شرمندگی می کنند. آنها چه جنبه هایی از خودشان را ناقص می نگرند؟ تقریباً می توان گفت تمام ویژگی های شخصیتی خود را با این دید نگاه می کنند. آنها معتقدند آدمهایی بی نهایت عصبانی، نیازمند، شیطان صفت، تنبل، بد عنق، خرفت، کسل کننده، عجیب و غریب، مطیع، چاق، لاغر، دراز، کوتاه یا ضعیف هستند. آنها ممکن است تمایلات پرخاشگرانه و جنسی غیرقابل پذیرشی داشته باشند. گاهی اوقات نسبت به کارهایی که انجام نمی دهند، سخت احساس بی کفایتی می کنند، اما مسئله مهم تر این است که آنها چنین احساسی را همیشه دارند. آنها از برقراری رابطه با دیگران می ترسند، زیرا ترسی اجتناب ناپذیری دارند از این که نقص هایشان برملا شود. هرلحظه ممکن است مردم نقص های آنها را ببینند و این حادثه باعث شرمندگی آنها شود. این ترس می تواند با دنیای خصوصی یا عمومی آنها مرتبط باشد. بیمارانی که چنین طرحواره ای دارند در روابط صمیمی یا اجتماعی(یا هردو) احساس نقص و بی کفایتی می کنند.

و …

 

فهرست مطالب

مقدمه

سیمای بالینی طرح واره نقص/شرم

اهداف درمان طرحواره نقص و شرم

راهبردهای درمانی طرحواره نقص/شرم

مشکلات ویژه  طرح واره نقص و شرم

تجارب منجر به شکل گیری تله زندگی نقص/شرم

ریشه های تحولی تله  زندگی نقص/شرم

نشانه های تله  زندگی نقص/شرم

موقعیت های فعال ساز تله  زندگی نقص یا شرم

مراحل تغییر تله  زندگی نقص / شرم

کارت آموزشی مربوط به تله  زندگی نقص/شرم

پایان

 

عنوان : طرحواره نقص / شرم

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 46

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

طرحواره نقص / شرم

دانلود پاورپوینت طرحواره نقص شرم 2021

لینک دانلود محصول

دکمه بازگشت به بالا