تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت اقتصاد کینزی چیست 2021

دانلود پاورپوینت اقتصاد کینزی چیست 2021

دانلود پاورپوینت اقتصاد کینزی چیست 2021

لینک دانلود محصول

دانلود پاورپوینت اقتصاد کینزی چیست 2021

پاورپوینت اقتصاد کینزی چیست

 

پاورپوینت اقتصاد کینزی چیست شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

منظور از مکتب کینز، مجموعه عقایدی است که به پیروی از تفکر کینز به‌پا خواست. از آن‌جا که عقاید کینز، جهان را از بحران اقتصادی نجات داد و هیچ کتابی به اندازه کتاب “نظریه عمومی” کینز متناسب با نیازهای زمان خود نبود، کینز به‌عنوان بنیان‌گذار “علم اقتصاد جدید” معروف شد و عقاید وی به “انقلاب کینزی” معروف گشته و پایه‌های اقتصادی و اجتماعی مکتب جدیدی با نام “مکتب کینزی” گردید.

مکاتب اقتصادی مرتبط با کینز را در قالب سه مکتب مورد بحث قرار می‌دهند؛ که معمولا مرز بین این سه مکتب خیلی شفاف نیست.

1. مکتب کینزی‌های اولیه و یا ارتدوکس

2. مکتب بعداز کینز

3. مکتب کینزی‌های جدید.

 

شرح حال جان مینارد کینز John Maynard Keynes

در 5 ژوئن سال 1883در کمبریج به‌دنیا آمد. پدر کینز، جان نویل مادرش فلورانس نام داشتند. او در دوره لیسانس، رشته تحصیلی خود را از ریاضیات به اخلاق تغییر داد و به‌عنوان معلّم اخلاق شناخته شد.

مینیارد کینز در خانواده‌ای از طبقه متوسط و در محیطی روشن‌فکرانه پرورش یافت. کینز به‌خاطر مهارتی که در ریاضیات داشت، دهمین رتبه را میان تمامی کسانی که در آن سال‌ها به دانشگاه راه یافتند، تصاحب کرد. او همچنین در ادبیات کلاسیک، آمار و اقتصاد، صاحب‌نظر بود. الگوی اخلاقی وی ادوارد مور مؤلّف کتاب “اصول اخلاق” و الگوی سیاسی‌اش، ادموندبورک، فیلسوف، نویسنده و عضو حزب محافظه‌کار انگلستان بود. او در سال 1925 با لیدیا ازدواج کرد.

کینز از معروف‌ترین اقتصاددانان قرن بیستم است. جالب است که خود کینز در آغاز در دنیای نئوکلاسیک می‌زیست و در قالب سنّت مارشال فکر می‌کرد. همچنین مکتب وی از درون نهائی‌گرایان استخراج شد. ولی در ادامه، از منتقدان نئوکلاسیک گردید.

و …

فهرست مطالب

مقدمه

شرح حال جان مینارد کینز

آثار کینز

دلایل ظهور مکتب کینز

مهم‌ترین اصول و عقاید مکتب کینزی

حربه‌های سیاست پولی از نظر کینز

اقتصاددانان مکتب کینز

ارزیابی نهایی مکتب کینز

پایان

 

عنوان : اقتصاد کینزی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 272 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

اقتصاد کینزی چیست

دانلود پاورپوینت اقتصاد کینزی چیست 2021

لینک دانلود محصول

دکمه بازگشت به بالا