تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت فساد سیاسی چیست 2021

دانلود پاورپوینت فساد سیاسی چیست 2021

دانلود پاورپوینت فساد سیاسی چیست 2021

لینک دانلود محصول

دانلود پاورپوینت فساد سیاسی چیست 2021

پاورپوینت فساد سیاسی چیست

 

پاورپوینت فساد سیاسی چیست شامل 72 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

چکیده

فساد سیاسی وروش های اصلاح آن موضوع است كه در این مبحث مورد بررسی قرار گرفته، ابتدا به تبیین مفاهیم پرداخته؛ سپس عنوان های مانند : ناامنی ودهشت افكنی، كار و بار مواد مخدر، ذلت نفس و ضعف شخصیت كارمندان وهجوم فرهنگی را به عنوان نمونه های از عوامل فساد سیاسی مورد بررسی قرار داده، رابطه محوری، حامی پروری، ورشوت خواری وستم ملی را به  حیث نمونه های از مصادیق فساد سیاسی به بحث كشیده، هم چنین عناوینی مانند فقر ومحرومیت عمومی، فاصله گرفتن ملت از دولت و در نهایت سقوط دولت ونابودی مفسدان را به حیث آسیب های فساد سیاسی بررسی كرده است؛ ومواردی مانند شناسای واز بین بردن زمینه های ناامنی، احیای امر به معروف ونهی از منكر، به كار گماشتن عاملین صالح وتشكیل بسیج عمومی برای تقویت اصلاحات از طروق ممكن را به حیث روش های اصلاح فساد سیاسی مورد تحقیق قرار داده، در پایان به این نتیجه رسیده است كه اصل اولی بر عدم فساد بوده ، فساد امر عارضی است كه از عوامل مشخص نشأت یافته و با عدم اقدام به اصلاح آن تدریجا باعث سقوط دولت ونابودی نظام می گردد.

 

مقدمه

در دنیای معاصر چنانچه محیط بیرونی حیات انسان صبغه تمدنی ورنگ الكتریكی  به خود گرفته است؛  نظام رفتاری انسان نیز متحول گشته شكل رسمی وصورت سازمانی به خود گرفته است؛ یكی از این رفتارهای تحول یافته پوشش نقاب سیاست بر اندام فساد است كه در عرصه های داخلی وبین المللی به شكل های مختلف به وجود آمده است. همین موضوع( فساد سیاسی) به عنوان چالش اساسی در روند اداره امور وتحمیل برخی خسارات مادی ومعنوی نا خواسته بر مردم در این مبحث بررسی شده است. بحث ما در عین جدید بودن در عرصه ستیز فرهنگی نیز از جایگاه والای برخوردار می باشد؛ اگر چه ظرفیت داده شده برای پژوهش های  كه حالت نظریه پردازی داشته، نیاز به اصطیاد مولفه های شكل دهندۀ نظریه دارد كافی نبود. بنا براین به حد اقل بحث پیرامون متغیرهای  تشكیل دهندۀ  این مبحث اكتفا كردیم. هدف ما آگاهی دادن به مردم و جوانان و ارائۀ راهكار برای مقابله با مفاسد وجرائم انفرادی وسازمان یافته است، در حال كه روش ما روش كتابخانۀ، توصیفی وتحلیلی است بحث را با پاسخ به سؤالات فساد سیاسی چیست؟  عوامل آن كدام است؟ مصادیق آن چیست، ؛ آسیب های آن چه بوده و راهكار اصلاحی آن چیست اغاز نموده با پاسخ مرتب به نتیجه گیری پرداخته ایم. ن چیستۀ  آن

و …

فهرست مطالب

چكیده

مقدمه

تبیین مفاهیم

      تعریف سیاست

تعریف فساد سیاسی

تعریف روش

عوامل فساد سیاسی

مصادیق فساد سیاسی

آسیب های فساد سیاسی

راهكارهای اصلاح فساد سیاسی

پایان

 

عنوان : فساد سیاسی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 560 کیلوبایت

تعداد صفحات : 72

 

دانلود پاورپوینت فساد سیاسی چیست 2021

لینک دانلود محصول

دکمه بازگشت به بالا