عطر و اسپری

کافه کالا | ۲۵ مدل پولو شرت مردانه زیبا و باکیفیت با خرید اینترنتی (2021)

کافه کالا | ۲۵ مدل پولو شرت مردانه زیبا و باکیفیت با خرید اینترنتی (2021)[digikala21629584926] [digikala81629584953] کافه کالا | ۲۵ مدل پولو شرت مردانه زیبا و باکیفیت با خرید اینترنتی (2021)

راهنمای خرید پولو شرت مردانه
راهنمای خرید پولو شرت مردانه

یک پولو شرت مردانه می‌تواند برای هر موقعیتی مناسب باشد. خواه یک گردهمایی سیاسی یا میهمانی باشد یا به عنوان یونیفرم شرکتی. در هر حال تطبیق پذیری یک چنین لباسی نیازی به اعتبار چندانی ندارد. یک مورد با کیفیت خوب و مقرون به صرفه برای بسیاری از مردم در سراسر کشور لباس مناسبی است.

البته همه پولو شرتها یکسان تولید نمی‌شوند. برخی از آنها بهتر از بقیه است. سوال این خواهد بود که چگونه این تفاوت‌ها را باید تشخیص داد؟ در خرید به دنبال چه چیزی باید باشید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما نکات مهم را بیان کنیم.

پولو شرت مردانه و نکات مهم آن

در اینجا ۹ مورد را برای شما لیست کرده‌ایم که در مورد هر کدام از آن‌ها با شما صحبت خواهیم کرد و در مورد پولو شرت مردانه خوب نیز نکات خاصی را مطرح خواهیم کرد.

 • نوع پارچه
 • اندازه و سایز
 • قیمت
 • نحوه برش و استایل
 • رنگ
 • کیفیت پارچه
 • دوخت خیاطی

نوع پارچه

انتخاب پولو شرت مردانه با توجه به پارچه و نوع الیاف به کار رفته به عنوان اولین فاکتور در لیست بررسی خواهد بود. پارچه‌های پولو شرت معمولاً ۱۰۰٪ پنبه یا ترکیبی از پنبه و الیاف مصنوعی هستند. البته برخی از ۱۰۰٪ پلی استر یا ترکیبی از الیاف مصنوعی، پنبه و ابریشم مصنوعی هستند.

این قسمت بخشی است که هزینه پولو شرت مردانه بسیار بالا پایین خواهد شد. عموماً جنس موارد ارزان، مرغوب نبوده و بعد از چند بار شست و شو حالت خود را از دست خواهد داد. اسپندکس پنبه ای برای موارد کشدار نیز استفاده می‌شود.

بافتنی اینترلاک (پارچه دوتایی) نوعی دوخت متراکم دارد که بادوام است. در عین حال مانند یک پولو شرت کش بافت فر نمی‌خورد. پارچه جرسی نازک‌تر است و دوام ندارد.

بنابراین، چگونه متوجه می‌شوید که پارچه اینترلاک یا پارچه ژرسه دارید. اینترلاک دو سری دوخت در هر قسمت مهم مانند آستین‌ها را دارد. در حالی که پارچه بافتنی فقط یک سری دوخت دارد.

سطح راحتی، اگر برای شما مهم است، به پارچه‌ای بستگی دارد که پولو شرت از آن تولید شده است. این موضوع کاملاً به مکانی بستگی دارد که کجا قصد پوشیدن آن را دارید.

پارچه ۱۰۰٪ پنبه ای یک عامل ضروری برای پولو شرت جهت پوشیدن در آب و هوای گرم است. اگر قرار است در یک اتاق که تهویه مطبوع مناسب دارد یا حتی اگر در آب و هوای گرمسیری زندگی می‌کنید، فرقی نخواهد کرد که لباس شما دارای الیاف پلی استر یا سایر الیاف‌های مصنوعی که با الیاف پنبه مخلوط شده است، باشد.

حتی ممکن است از الیاف مصنوعی به دلیل مزایای زیاد آن استقبال کنید. این موارد مانند ثبات رنگ، انقباض کمتر پس از شستشو، پایداری، مقاومت در برابر چروک و نگهداری آسان خواهد بود.

پبشنهاد مطالعه: راهنمای خرید پیراهن مردانه

دیگر جنس‌ها

الیاف پنبه به پولو شرت مردانه، امکان راحتی و خاصیت جذب آب می‌دهد. ترکیبی از الیاف پنبه و پلی استر مراقبت از پارچه لباس را آسان‌تر و بادوام‌تر از پارچه‌های نخی می‌کند. ترکیبی از ابریشم مصنوعی، پلی استر و پنبه، پارچه را نرم و بسیار راحت برای پوشیدن می‌کند.

موارد ۱۰۰% پلی استر ممکن است برای پوشیدن روزانه چندان راحت نباشند، اما برای فعالیت‌های ورزشی عالی هستند، زیرا وزن آنان سبک است، قابلیت کشش خوبی دارند و باعث کاهش عرق کردن بدن خواهند شد.

چنین موضوعی با پنبه این اتفاق نمی‌افتد. پنبه حتی زمانی که عرق را به خود جذب می‌کند، مدت بیشتری مرطوب می‌ماند. در مقابل موارد پلی استر به سرعت خشک می‌شوند.

اندازه و سایز

می‌توانید به فروشگاه بروید و آنها را یکی‌یکی امتحان کنید، اما در هنگام خرید آنلاین این مشکل ایجاد می‌شود. اندازه بین برندها متفاوت خواهد بود. بهترین کار این است که از یک وسیله اندازه گیری مانند متر استفاده کنید و عرض شانه و سینه خود را اندازه بگیرید و سپس نمودار اندازه گیری داده شده برای هر مارک را دوباره بررسی کنید.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که پنبه جمع می‌شود، بنابراین یک پولو شرت مردانه با الیاف پنبه‌ای بیشتر به اندازه بزرگ‌تر نیاز دارد تا در آینده کوچک‌تر نشود. هنگام اندازه گیری قفسه سینه، دور کامل قفسه سینه را از زیر بغل اندازه بگیرید و متر را در قسمت کمر صاف نگه دارید.

سایزهای عمومی مردانه.

 • سینه ۷۶/۷۹ سانتی متر (۳۰ -۳۱ اینچ) – XS
 • سینه ۸۰/۸۸ سانتی متر (۳۲ -۳۴ اینچ) – S (همانند یک پیراهن ۳۶ اینچی)
 • سینه ۸۹/۹۷ سانتی متر (۳۵-۳۸ اینچ) – M (۳۸ اینچی)
 • سینه ۹۸/۱۰۶ سانتی متر (۳۹ تا ۴۲ اینچ) – L (۴۰ اینچی)
 • سینه ۱۰۷/۱۱۵ سانتی متر (۴۲ تا ۴۵ اینچ) – XL (۴۲ اینچی)
 • سینه ۱۱۶/۱۲۴ سانتی متر (۴۶-۴۹ اینچ) – XXL (۴۴ اینچی)
 • سینه ۱۲۵/۱۳۳ سانتی متر (۴۹ – ۵۲ اینچ) – XXXL (۴۶ اینچی)

قیمت

این یک نکته بسیار مهم است که باید مواردی از قبیل کیفیت را با توجه به قیمت انتخاب کنید. این موضوع می‌تواند روی برند انتخابی و جنس اثر گذار باشد. بهتر است که به دنبال کیفیت حداقل متوسط باشید، اگر بودجه شما محدود است.

برش و استایل

رایج‌ترین‌ها شامل یقه و آستین کوتاه است. اما این موضوع اینجا تمام نمی‌شود. انواع مختلفی از آنان وجود دارد. در این حالت باید دقت کنید که از چه سبکی خوشتان می‌آید.

رنگ

این دوباره به ترجیح شخصی شما بستگی دارد و بسیاری از عوامل دیگر مانند رنگ پوستتان و فصلی که آن را می‌پوشید، بسیار اهمیت خواهد داشت.

کیفیت پارچه

پولو شرتی که پس از یک بار شستن حالت خود را از دست می‌دهد، از عوامل مهم در عدم خرید آن خواهد بود. در این باره باید حواستان باشد که دقیقاً آن چیزی که روی کالا نوشته شده، در ساخت آن استفاده شده باشد.

این یک چیز بسیار رایج است که هنگام شستن یک پولو شرت مردانه جدید دیده می‌شود. یعنی شروع به گشادتر شدن و کوتاه شدن می‌کند. این معمولاً به دلیل نقص‌های موجود در الیاف پارچه است. الیافی که بیش از حد کشیده شده باشد، هنگام شستن به حالت بدون کشش باز می‌گردد و لباس کوتاه‌تر و پهن‌تر خواهد شد. همچنین الیاف پنبه مستعد چروک شدن است.

مشکل دیگر کشش بیش از حد در نواحی خاص مانند یقه، بازو و غیره است. موارد باکیفیت یک نوار در اطراف یقه دارد که از کشیدگی بیش از حد جلوگیری می‌کند.

انقباض یا کشیدگی بیش از حد در وهله اول به ساختار پارچه بستگی دارد. اما اگر در مراقبت از لباس اقدامات احتیاطی انجام دهید تا حدی می‌توان از آن جلوگیری کرد.

اگر موارد پنبه‌ای می‌خرید، پولو شرتهایی را انتخاب کنید که با از رشته الیاف پنبه‌ای بلند ساخته شده باشد. در مورد ماندگاری رنگ توصیه من این است که از برندهای معتبر خرید کنید.

پبشنهاد مطالعه: راهنمای خرید شلوار مردانه

دوخت و دوز خیاطی

این یک معیار بسیار مهم است. یک پولو شرت مردانه با دوخت بد می‌تواند ظاهر شما را تغییر دهد. بند گردن باید صاف باشد و پیچ خورده نباشد. لبه‌های آستین و سجاف بدن در صورت بی کیفیتی بودن دوخت پیچ می‌خورد.

وزن پارچه

وزن پارچه معمولاً به عنوان نشانه‌ای از دوام بیان می‌شود. معمولاً این مورد روی برچسب مراقبت نشان داده می‌شود.

نگهداری

انقباض، ثبات رنگ و غیره در برچسب مراقبت به وضوح نشان داده می‌شود. اگر زندگی بسیار پرمشغله‌ای دارید و می‌خواهید کمترین زمان را صرف مراقبت از البسه بی‌شمار خود کنید، بهتر است از لباس‌های ترکیبی استفاده کنید تا موارد ۱۰۰ درصد نخی که چروک‌های زیادی دارند.

[digikala51629584974] [digikala71629585005] کافه کالا | ۲۵ مدل پولو شرت مردانه زیبا و باکیفیت با خرید اینترنتی (2021)

لینک مطلب

دکمه بازگشت به بالا