بررسی بازی ها

کافه کالا – معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)

کافه کالا – معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)
2 minutes
کافه کالا - معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/c70d1badab6259f123a1364aa1d3af7beda680c9_1632547791.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ
۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۶.۸۰میلیون تومان
کافه کالا - معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/dd8db71c840a269c2323f072fbabf03c406ece0f_1634456979.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ
۲۱.۵ ۲۱,۵۰۰,۰۰۰
۷٪
۱۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان
۱۹.۹۹میلیون تومان
کافه کالا - معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/f962b5dd7b93c34caeb78a51e44634af5be1205c_1634466287.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
۱۴,۷۴۹,۰۰۰ تومان
۱۴.۷۵میلیون تومان
کافه کالا - معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/3241066c1947af89402b7038986b7afe47e68aaf_1634456210.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ
۲۳.۵ ۲۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۱٪
۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۱میلیون تومان

در عصر تازه‌ای که در دنیای گیم پیش رو داریم، بازی‌های متنوع زیادی به انتشار رسیده‌اند. یکی از این بازی‌های جذاب بازی موبایل Vector نام دارد که در این مطلب به تمام جزئیات این بازی هیجان انگیز خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بازی وکتور برای اندروید یک بازی اکشن در سبک دونده‌ است که در چند سال اخیر و پس از انتشار اولین نسخه از این بازی باعث شده تا کاربران و طرفداران بازی‌های موبایل سبک جدید و تازه‌ای را در گوشی‌های هوشمند خود تجربه کنند. بازی موبایل Vector یک عنوان اکشن در سبک پارکور است که مخاطبان و کاربران آن اکثرا جوان‌هایی هستند که به ورزش پارکور و همچنین هیجان علاقه دارند. حرکاتی که در بازی پارکور Vector طراحی و قرار گرفته شده‌اند، از ورزش هیجانی پارکور الهام گرفته شده است. ورزش پارکور یکی از ورزش‌های پر تحرک و همچنین با ریسک بالا است. در پارکور باید از انعطاف بدنی و همچنین سرعت عمل بالایی برخوردار باشید.

بازی وکتور برای اندروید/ بازی موبایل Vector

ناگفته نماند که پر دل و جرات بودن در این ورزش از ویژگی‌های بارز آن محسوب می‌شود. کسانی که بازی ویکتور را تجربه کرده‌اند و خودشان پارکور باز هستند این موضوع را عینا در این بازی مشاهده کرده‌اند که همانند واقعیت، پایه و اساس این ورزش حرکت و عبور از موانعی است که در حالت معمولی و بدون آمادگی، افراد عادی قادر نیستند که از آن موانع عبور کنند. در بازی وکتور برای اندروید نیز حرکات و همچنین موانع طوری طراحی شده‌اند که با سرعت بالا کسی توانایی عبور از آن‌ها را با استایل زیبای پارکوری ندارد.

در ورزش پارکور، ورزش کاران زیادی آسیب‌های جدی و غیر قابل جبرانی دیده‌اند، اما این موضوع باعث آن نشده تا بیخیال این ورزش پر مخاطب شوند. دلیل این موضوع آن است که افرادی که به سمت این ورزش می‌روند دارای شوق و هیجان بالایی در خود هستند که از این راه علاوه بر تخلیه انرژی، حرکات پر هیجان و زیبایی نیز یاد می‌گیرند. در ادامه با مجله اینترنتی کافه کالا همراه باشید تا در بررسی بازی Vector به تمامی جزئیات و سوالاتی که در رابطه با این بازی دارید پاسخ داده شود.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

تریلر بازی موبایل Vector
داستان بازی Vector
گیم پلی بازی Vector
تفاوت های بازی موبایل Vector با نسخه Vector 2
دانلود بازی موبایل Vector
سخن پایانی
hhhhh

تریلر بازی موبایل Vector

در این قسمت شما می‌توانید برای آشنایی با محیط، گرافیک و چگونگی بازی، نگاهی به تریلر بازی Vector بیندازید.

داستان بازی Vector

بسیاری از بازیکنانی که این بازی پرطرفدار را تجربه نکردند در رابطه با داستان این بازی می‌پرسند که داستان بازی وکتور چیست. بازی وکتور برای اندروید و iOS دارای داستانی ساده ولی در عین حال جذاب و هیجانی است. در ابتدای بازی به صورت یک ویدئوی چند ثانیه‌ای به بازیکنان داستان بازی توضیح داده می‌شود.

در دنیای آیندگان افرادی سودجو قصد دارند تا با استفاده از روش‌های خاص، کنترل آدم‌ها را به دست بگیرند. این افراد تعداد بی‌شماری از انسان‌ها را به یک منطقه که شبیه به آزمایشگاه است می‌برند و در آنجا پس از انجام ماموریت و آزمایش‌های متعدد، آن‌ها را در محفظه‌های شیشه‌ای در حالت ایستاده قرار داده و یک شئ هدفون مانند را بر گوش‌هایشان قرار می‌دهند. این هدفون‌ها گویا باعث می‌شوند تا به طور کامل هم از نظر فیزیکی و هم از طریق ذهنی کنترل این افراد را در دست بگیرند.

بازی پارکور Vector

در این بین شخصیتی که در بازی موبایل Vector بازیکنان کنترل آن را بر عهده دارند از خواب برمی‌خیزد. خصوصیات و ظاهر این شخصیت با سایر افراد آنجا متفاوت است و به همین ترتیب آزمایشات افراد سودجو بر روی او تاثیری نداشته و او به صورت مخفیانه شروع به باز کردن وسایلی که به او وصل کرده بودند می‌کند و زیرکانه از آنجا خارج می‌شود. هنگامی که در حال خارج شدن است تعدادی مامور از فرار او با خبر شده و با سرعت به دنبال او شروع به دویدن می‌کنند. اینجا بازی شروع می‌شود و شما یک فرار بی‌پایان را آغاز خواهید کرد.

گیم پلی بازی Vector

بازی موبایل Vector یک عنوان جذاب است که توسط شرکت Nekki برای پلتفرم‌ موبایل ساخته و به انتشار رسیده است. این بازی جذاب در سال 2012 به انتشار جهانی رسید و عصر جدیدی در بازی‌های اکشن و ورزشی ایجاد کرد. یکی دیگر از عنوان‌هایی که این شرکت بازی سازی ساخته نیز یک بازی بسیار موفق بوده که در سبک اکشن و نقش آفرینی است.

این سازنده فعالیت زیادی را از خودش در دنیای بازی نشان نداده است، اما با کیفیت و محبوبیت بالایی که در چند سال اخیر در بین بازیکنان پیدا کرده باعث شده دو عنوان از بهترین بازی‌ها را در کارنامه خود ثبت کند. بازی وکتور برای اندروید دارای فضایی دو بعدی است که شما در آن صورت و یا مشخصات ظاهری شخصیت‌های بازی را نخواهید دید. تمامی کاراکترهای بازی به صورت مشکی هستند.

رویدادهای بازی در محیط‌های خیابان مانند و بر روی سقف آپارتمان‌های بلند اتفاق می‌افتند. گیم پلی بازی Vector مود به این صورت است که بازیکنان باید موانعی که پیش رویشان هستند را پشت سر بگذارند و به نقطه مشخصی برسند. بازی وکتور برای اندروید دارای تکنیک‌های متنوعی از ورزش جذاب پارکور است. این حرکات در حالت معمولی برای بازیکنان قابل اجرا نیستند و آن‌ها تنها در زمان‌هایی قادر هستند تا این حرکات را اجرا کنند که آیتم مخصوص آن حرکت را در قسمت خاصی ببینند.

بازی ویکتور

بازی Vector پول بی نهایت بر روی برخی از موانع پیش رویتان یک سری حرکات آکروباتیک و Parkour soccer را برای بازیکنان قرار داده است تا بازیکنان لذت بیشتری از انجام این حرکات ببرند. در ابتدای هر مرحله و قبل از شروع آن، تعداد محدود و مشخصی از این حرکات برای بازیکنان نمایش داده می‌شود و بازیکنان در صورت تمایل می‌توانند با پرداخت کردن مقداری ارز درون بازی آن‌ها را قفل‌گشایی کنند.

پس از خرید هر یک از این حرکات، در برخی موانع یک مربع قرار گرفته شده که حرکت مورد نظر متناسب با آن مانع به نمایش گذاشته شده است. برای اجرای حرکت مورد نظرتان باید دقیقا هنگامی که به آن مربع می‌رسید پرش و یا حرکت‌های دیگری بزنید تا برایتان اجرا شود.

انجام دادن این حرکات باعث آن می‌شود تا شما امتیاز و ستاره بیشتری در پایان بازی کسب کنید. دریافت ستاره یکی از ارکان مهم بازی به شمار می‌آید. شاید بپرسید چرا؟ باید بگوییم که برای راه‌یابی به مرحله بعد شما نیاز دارید تا به یک تعداد مشخصی از ستاره دست پیدا کنید. در پایان هر مجموعه‌ای از مراحل یک مرحله مهم وجود دارد که با توجه به مقدار ستاره‌ای که قبل از آن مرحله کسب کرده‌اید برایتان قفل‌گشایی می‌شود.

برای مثال هر مجموعه دارای 7 مرحله است که باید در حالت ایده‌آل تعداد 21 ستاره کسب کنید. اگر تا حد 14 ستاره جمع کنید باز هم به شما مجوز ورود به مرحله اصلی را خواهد داد، اما اگر تعداد ستاره‌هایتان کمتر از 14 ستاره باشد شما نمی‌توانید که به آن مرحله دست یابید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دوباره به سراغ مراحلی بروید که می‌دانید می‌توانید ستاره بیشتری از آنها کسب کنید.

میزان ستاره‌هایی که از هر بازی دریافت می‌کنید به عوامل مختلف و مشخصی بستگی دارد. یک سری مربع در کنار مربع حرکات آکروباتیک در بازی موبایل Vector قرار دارد که یکی از ستاره‌های بازی به آن‌ها اختصاص دارد. زمانی که شما تمامی آن معکب‌ها را دریافت کنید در پایان بازی یک ستاره به شما تعلق خواهد گرفت. ستاره دیگر مربوط به حرکات پارکور می‌شود. در صورتی که این حرکات زیبا را به درستی انجام دهید نیز یک ستاره دیگر دریافت خواهید کرد.

تریلر بازی Vector

تعداد باخت‌هایی که در هر مرحله به دست می‌آورید نیز بر روی تعداد ستاره‌های دریافتیتان بی تاثیر نیستند و شما باید تمام تلاشتان را بکنید تا در بهترین زمان و بدون ایجاد ضربه به کاراکتر، به بازی خاتمه دهید و او را به مکانی که برایتان مشخص شده برسانید. در بازی Vector هک شده و نسخه معمولی گیم پلی تغییری ندارد و عوامل سخت و دشواری بازی یکسان است. عوامل مختلفی به صورت مانع در پیش رویتان قرار داده شده تا هم جذابیت بازی را افزایش دهد و هم باعث شود تا بازی برایتان یکنواخت نباشد.

موانعی همچون میز، صندلی، شکستن شیشه، لیزر، پریدن از ارتفاعات بلند، بالا رفتن از دیوار و… در بازی طراحی شده‌اند. بسیاری از جزئیات و ترفندهای بازی در قسمت راهنمای بازی وکتور به بازیکنان آموزش داده می‌شوند و آن‌ها می‌توانند با استفاده از این اطلاعات و آموزش‌ها به خوبی در بازی ایفای نقش کنند و با راحتی بیشتر در مراحل بازی هم ستاره کسب کنند و هم آن‌ها را به اتمام برسانند.

تفاوت های بازی موبایل Vector با نسخه Vector 2

سازندگان بازی وکتور برای اندروید و آیفون به دلیل استقبال بالایی که از طرف مردم و بازیکنان نسبت به نسخه اول این بازی دیده‌اند، تصمیم به ساخت نسخه دومی از این بازی گرفتند. داستان نسخه دوم این بازی تفاوت چشم‌گیری نسبت به نسخه اول آن ندارد، ولی در قسمت گیم پلی بازی شاهد تغییراتی هستیم. این تغییرات آنقدر چشم‌گیر نیستند و ساختار بازی Vector 2 دقیقا همانند نسخه اول است. تفاوت‌هایی که در نسخه دوم ایجاد شده در ظاهر موانع و دشمن است.

بازی وکتور ۲ در فضایی مانند سیاره دیگر و یا محیط‌های تخیلی روی می‌دهد که این مورد با نسخه اول این بازی تفاوت دارد. تفاوت دیگری که بر روی نسخه دوم این بازی اعمال شده در نوع حرکات آکروباتیک و پارکور است. حرکات در نسخه دوم تنوع بیشتری دارند و نوع حرکت نیز بسیار جذاب و مهیج‌تر از نسخه اول است. اگر بخواهیم به صورت کلی دو نسخه را در کنار یکدیگر قرار دهیم و تصمیم بگیریم که کدامشان بهتر است قطعا باید بگوییم که نسخه دوم انتخاب کامل‌تری برای بازیکنان خواهد بود.

بررسی بازی Vector

چرا که در چنین بازی که تمامی پایه و اساس بازی بر روی حرکات پارکور می‌چرخد و بازیکنان به دنبال انجام این حرکات هستند، اگر تنوع بالاتری در اختیار بازیکنان قرار داده شود قطعا لذت بیشتری از تجربه آن خواهند برد. به همین دلیل نسخه دوم دارای ویژگی‌هایی است که می‌تواند هر بازیکن و یا هر کس که به ورزش پارکور علاقه دارد را تامین کند و لذت کافی را به او هدیه کند. به صورت کلی گرافیک هر دو بازی بالا است و از نظر کیفیت تفاوت چشم‌گیری ندارند.

در کنار نسخه‌های اصلی یعنی بازی Vector و Vector 2، نسخه‌هایی همچون بازی Vector نسخه بی نهایت و… در بازار موجود هستند. پس از نصب بازی وکتور هک شده، بازیکنان به راحتی مراحل بازی را بدون آن که نیاز باشد آن‌ها را قفل‌گشایی کنند و یا حتی برای به دست آوردن ستاره تلاشی کنند، می‌توانند تمامی مراحل را تجربه کرده و از آن لذت ببرند. نکته مهمی که در این بین وجود دارد و به چشم می‌خورد آن است که این چنین بازی‌ها تمامی لذتشان در تلاشی است که برای رسیدن به یک چیز خاص انجام می‌دهید.

نسخه دیگری از این بازی به نام Vector Deluxe در بازار وجود دارد که می‌توانید برای دانلود بازی Vector Deluxe برای اندروید و یا آیفون اقدام کنید. در این نسخه تمامی جزئیات بازی قفل‌گشایی شده‌اند و به راحتی می‌توانید هر مرحله و هر حرکتی را که در ذهن دارید و تمایل به انجام دادنش دارید را انجام دهید و از آن لذت ببرید. تا به اینجای مطلب تمامی جزئیاتی که به بازی وکتور برای اندروید مربوط می‌شد و لازم به ذکر آن‌ها بود را تقدیم نگاه شما عزیزان کردیم. امیدواریم تا از خواندن این مطلب لذت کافی را برده باشید.

دانلود بازی موبایل Vector

از لینک‌های زیر می‌توانید برای دانلود این بازی پرطرفدار اقدام کنید.

دانلود بازی Vector برای اندروید و iOS

دانلود بازی Vector 2 برای اندروید و iOS

سخن پایانی

داستان بازی Vector

بازی‌هایی که در عصر جدید و در دنیای گیم می‌بینیم تنوع بالایی را در خود دارند. به طوری که در هر حرفه و قسمتی می‌بینیم که یک بازی مربوط به آن رشته ساخته و به بازار بازی عرضه شده است. حالا حیطه‌ای که سازندگان بر روی آن مانور داده‌اند ورزش هیجانی پارکور است. این ورزش یک ورزش محبوب در بین جوانان بوده که چند سالی است از آن استقبال شده و طرفداران پروپاقرصی را به خود اختصاص داده است.

نسخه اول بازی وکتور پس از انتشار همه بازیکنان را شوکه کرد و آن‌ها استقبال بسیار چشمگیر و پررنگی را از خود نسبت به بازی نشان دادند. به همین ترتیب سازنده این عنوان که Nekki است تصمیم به ساخت و عرضه نسخه دومی از این بازی گرفت که خوشبختانه از نسخه دوم یعنی بازی Vector 2 نیز استقبال شده است و کاربران زیادی دارد. از این که ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم. امیدواریم تا نکات ذکر شده برای شما کارآمد و مفید واقع شده باشد.

آیا به بازی‌های ورزشی مانند بازی موبایل Vector علاقه دارید؟ آیا بازی وکتور برای اندروید را تجربه کرده‌اید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم مجله اینترنتی کافه کالا به اشتراک بگذارید.

کافه کالا - معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083

۱۶,۹۰۰,۰۰۰
٪۱۳
۱۴,۶۹۹,۰۰۰ تومان
کافه کالا - معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E

۱۶۹۰۰۰۰۰۰
٪۱۳
۷۰.۱۴میلیونتومان
کافه کالا – معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)
2 minutes
کافه کالا - معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2a90baa0345d8eee9c5e19df52d19fc4fdb35a57_1604820233.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 10.4 SM-T505 ظرفیت 32 گیگابایت

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 10.4 SM-T505 ظرفیت 32 گیگابایت
تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 10.4 SM-T505 ظرفیت 32 گیگابایت
۵,۴۵۵,۰۰۰ تومان
کافه کالا - معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/519f68004e41d4023aecc713718076029204b227_1624275670.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 Lite SM-T225 ظرفیت 32 گیگابایت

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 Lite SM-T225 ظرفیت 32 گیگابایت
تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 Lite SM-T225 ظرفیت 32 گیگابایت
۴۶.۵میلیونتومان
کافه کالا - معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/121277336.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تبلت سامسونگ مدل Galaxy TAB S6 Lite ظرفیت 64 گیگابایت

تبلت سامسونگ مدل Galaxy TAB S6 Lite ظرفیت 64 گیگابایت
تبلت سامسونگ مدل Galaxy TAB S6 Lite ظرفیت 64 گیگابایت
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کافه کالا - معرفی و بررسی بازی موبایل Vector ؛ تریلر، گیم پلی و سایر جزئیات (2021)
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0b28e99e557920808e9e3500a9c0d7ee811d0f93_1598526567.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تبلت لنوو مدل TAB M8 8505X ظرفیت 32 گیگابایت

تبلت لنوو مدل TAB M8 8505X ظرفیت 32 گیگابایت
تبلت لنوو مدل TAB M8 8505X ظرفیت 32 گیگابایت
۵۰.۴میلیونتومان

لینک مطلب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا